GÜRCİSTAN BAŞBAKANI REİNA'DA

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere Türkiye'ye gelen Gürcistan Başbakanı Lado Gurgenidze, gecce soluğu ünlü eğlence merkezi Reina'da aldı. Basın mensuplarının kendisini takip ettiğini öğrenen Lado Gurgenidze Reina'dan deniz yolu ile ayrıldı.

Magazin

GÜRCİSTAN BAŞBAKANI REİNA'DA Başbakan Recep Tayyib Erdoğan ile görüşmek üzere dün sabah İstanbul'a gelen Gürcistan Başbakanı Lado Gurginidze gecceyi İstanbul'un en ünlü eğlence mekanlarından Reina'da geçirdi. Gündüz Kafkaslarda yaşanan kriz konusunda Başbakan Erdoğan ile görüşen Lado Gurgenidze'nin, ülkesinde yaşanan çatışmaların hemen ardından eğlenceye koşması dikkat çekti.

Edinilen bilgiye göre, Reina'ya 15-20 kişilik bir grupla gelen Gugenidze, konuklarını VİP bölümünde ağırladı. Burada bir süre eğlenen Gürcistan Başbakanı boğazda tekne turu yaptı. Yardımcılarının basın mensuplarının kendisini takip ettiği yönündeki uyarılarının ardından, eğlence mekanına 23.00 sularında gelen Gurgenidze 02.00'de deniz yolu ile Reina'dan ayrıldı.

Gurgenidze'nin Reina'da bulunduğu saatlerde ünlü eğlence merkezi çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. 1 otobüs dolusu çevik kuvvet polisinin yanısıra çok sayıda ekip ve koruma polisi, güvenlik önlemleri çerçevesinde görev aldı. Ayrıca Reina önünde bir de ambulans bekletildi. Gurgenidze'nin ayrılmasının ardından Reina'da hayat normale döndü.

GÜRCİSTAN BAŞBAKANI ÜLKESİNE YORGUN DÖNDÜ

Gürcistan Başkanı Lado Gurginidze, Türkiye ziyaretini tamamlayarak ülkesine döndü. Gecce Reina'da eğlenen Gurginidze'nin yorgun olduğu gözlendi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Kafkasya'daki krizi görüşmek üzere dün sabah İstanbul'a gelen konuk başbakan gece de beraberindekilerle Reina'da eğlendi. Yorgun olduğu ve ceket sırtının kıvrışmış olduğu gözlenen Gurginidze, THY'nin saat 13.10'daki uçağı ile Tiflis'e hareket etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: