Gürgen Öz, Metin Hara'yı Ti'ye aldı!

Ünlü oyuncu Gürgen Öz, dünyaca ünlü Brezilyalı model Adriana Lima ile aşk yaşayan yazar Metin Hara'yı diline doladı. Hara'dan ise yanıt gecikmedi.

Magazin

Gürgen Öz, Metin Hara'yı Ti'ye aldı! Gürgen Öz, sosyal medya hesabınadn paylaştığı videolarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Popçu Berkay'ı darp eden Arda Turan'ı ti'ye aldığı videosuyla adından söz ettiren Öz, şimdi de dünyaca ünlü Brezilyalı model Adriana Lima ile aşk yaşayan yazar Metin Hara'yı diline doladı.

Öz, kitapçıda bir video çekerek, "The K.R.O. Gösteriş ve ilüzyondan uzak, sadelikle yaşamayı savunan kendi tabiriyle modern derviş Metin Hara, instagramda sevgilisiyle kalpli, aşk okları dolu, emojili (+13) video paylaşmış ve aşkını bir kez daha sadelikle ifade etmiş. Onun yolu tam yol, aşkın istilası. Maşallah her yerde karşımıza çıkıyor, kaçamıyoruz" notunu düşerek Hara'ya göndermede bulundu.

Video yüklenemedi...METİN HARA'DAN SERT YANIT

Gürgen Öz'ün bu videosundan birkaç saat sonra ise Metin Hara'dan yanıt gecikmedi. Hara, Instagram hesabının Hikaye bölümünde "Aklı kısa olan kişiye uzun cevap verilmez. (Konfüçyus)" paylaşımını yaptı. Hara'nın bu paylaşımı, Öz'e yanıt olarak algılandı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: