GUTI TÜRK KIZLARINI KIZDIRACAK!

İşte Beşiktaş'ın İspanyol futbolcusu Guti Hernandez'in o ilginç açıklamaları...

Magazin

GUTI TÜRK KIZLARINI KIZDIRACAK! Beşiktaş'ın İspanyol futbolcusu Guti Hernandez, Katalan radyosu ONA'ya verdiği demeçte, ''Messi, benim için dünyanın en iyisi'' dedi.

İlk defa bir Katalan radyosuna konuşan Guti, önceden Barcelona'nın ezeli rakibi olan Real Madrid'in formasını giydiği için Katalan radyosuna konuşmayı doğru bulmadığını söyledi.

Guti, küçük bir sakatlığının olduğunu ve 1 haftada iyileşeceğini anlatarak, ''Beşiktaş'ta olmaktan çok memnun ve mutlu olduğunu'' dile getirdi.

İspanyol futbolcu, röportajında, Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Messi'ye hayran olduğunu kaydederek, ''Benim için dünyanın en iyisi ve birkaç yıl içinde futbol tarihinin en iyisi olduğunu da görebileceğiz'' ifadelerini kullandı.

Eski Real Madridli futbolcu, Barcelona'da çok sayıda arkadaşı olduğunu, Xavi'yi ''dünyanın en iyi orta saha oyuncusu olarak gördüğünü'' ve teknik direktör Guardiola hakkında ise sadece iyi şeyler söyleyebileceğini ifade etti.

Guti Hernandez, Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho için ise, ''Onda hoşuma gitmeyen bazı şeyler var. Madridlilik hissi şerefli birşey ve o forma herşeyin üzerindedir. Ama Mourinho'nun karakterini sevdiğimi de söylemem gerek, düşündüğünü ölümüne savunan biri. Bu iyi birşey, çünkü futbolda böyle olmazsa seni yerler'' diye konuştu.

Türkiye'deki adalet sistemi İspanya'dan farklı
İspanyol futbolcu, Türk futbolundaki şike ve teşvik iddialarına ilişkin yöneltilen soruya da, ''Çok emin bilmiyorum, o yüzden çok fazla şey söylemek istemiyorum'' derken, Metris Cezaevi'nde teknik direktör Tayfun Havutçu ve yönetici Serdal Adalı'yı ziyaretleri konusunda da, ''Burada adalet sistemi farklı, İspanya gibi değil. Kefalet yok, duruşma tarihin belli değil. Onların dışarıda olmaları hoşuma giderdi. Bizim de bunlardan dolayı kötü etkilendiğimiz gerçek. Moral vermek için ziyarete gittik. Asla bir cezaevinde olmadım. Benim için şaşırtıcıydı. Çok güçlü bir etkisi olmadı. Sınıfları, avlusu olan bir kolej gibiydi'' değerlendirmesinde bulundu.

Guti, ''Türk kızları nasıl?'' şeklindeki soruya ise ''Hiçbiri İspanyol kızları gibi değil'' yanıtını verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: