GÜVENLİK KILINI BİLE KIPIRDATMADI

Serdar Ortaç, Kral TV Ödül Töreni'nde yaşananları anlatırken güvenliğin yeterli olmadığından ve gerekli müdahaleyi yapmadığından yakındı...

Magazin

GÜVENLİK KILINI BİLE KIPIRDATMADI Serdar Ortaç şunları söyledi: 'Korumalarımla beraber tuvalete gittim. Ben sağ tuvalete girdiğimde korumalarda beni solda zannedip sol tarafta beklemişler. Tuvaletimi yaparken arkadan biri geldi sol elmacık kemiğime yumruk attı. Şu an sol üst damağında ve alt damağındaki iki diş kırık.

Bu benim konuşmama, şarkı söylememe, konuşmama engel olabilecek bir kırık. Doktora gidiyorum bu durumla ilgili. Vurduktan sonra peşinden koştum. Ama yakalayamadım. Burada önemli olan Lütfi Kırdar gibi büyük bir merkezin güvenlik zaafının olması. Ben Lütfi Kırdar'ın salonunda koşuştururken ortada onlarca güvenlik vardı. Ama hiçbir güvenlik elemanı, 'Serdar Bey neden koşuyorsunuz' diye sormadı.

En büyük üzümtüm bu. O adam elinde bıcak olup beni orada bıçaklayabilirdi. Korumalarım yan tuvalette olduğu için adamı yakalayamadı. Salonda benim yanımda Mehmet Ağar gibi çok önemli isimler de oturuyordu. Benim başıma gelen aynı şey onların başına da gelebilirdi. Darp raporu aldım ve şikayetçi olucağım. Emniyet müdürü bütün kamera kayıtlarını mekandan almış. Umarım çocuğu bir kaç gün içinde yakalarlar. Çünkü bunu neden yaptığını çok merak ediyorum. Çünkü benim hiç düşmanım yoktur.'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: