Güzel hissetmek güzel olmaktan daha önemli!

Güzel olabilmek için mavi göz, sarı saç ya da badem gözler, okka burun gerekmiyor. İnsanın güzel olması beyinde başlıyor.

Kadın

Güzel hissetmek güzel olmaktan daha önemli! Özgüveni yüksek, kendinden emin ve motivasyonu güçlük kadınlar için çirkin olmak gibi bir şey söz konusu bile olmuyor. Çünkü onların kusurlarının da kendilerini güzelleştirdiğine inanıyor ve böylece hep güzel olabiliyor.

Önemli olan kişinin kendini taşıyabilmesi… Hissetmek olmaktan daha önemli… Ciddi zaman ve para harcayarak verilen çabaların sonucu ne gözlerinizi büyütür, ne de dudaklarınızın şeklini değiştirir. Tabii ki kişisel bakım yapılıp cilde gereken özen gösterilmelidir ancak beyninde güzel hissetmeyen bir kadın ne yaparsa yapsın güzel olamaz. Bu sebeple, kendinizi güzel ve iyi hissedin. Böyle hissedenler işinde de, ilişkilerinde de, yaşamlarında da daha mutlu yaşarlar.

YAZI: Kamuran Akdemir
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: