GÜZEL MANKEN 'TOKATÇI'DAN AYRILDI

Barıştığı sevgilisinden bir kez daha yrılan Baceoğlu ilginç bir açıklama yaptı...

Magazin

GÜZEL MANKEN 'TOKATÇI'DAN AYRILDI Murat Varol'dan geçen yıl tokat yediği için ayrılan Aysu Baceoğlu bu yıl tekrar barıştı. Ünlü manken 10 gün önce sevgilisiyle ilişkisini yine sonlandırdı ve şöyle konuştu: "Tokatçı sevgilimden kurtuldum. Özgürüm..."

Gülşen'in eski eşi işletmeci Murat Varol, Nefise Karatay, Yeşim Erçetin, Deniz Akkaya gibi isimlerle de aşk yaşadı. Ardından ünlü manken Aysu Baceoğlu'yla fırtınalı bir birliktelik yaşayan Varol geçtiğimiz yıl ünlü mankene tokat attığı gerekçesiyle mahkemelik oldu.

ARTIK DÖNÜŞÜ YOK

Baceoğlu, Varol'un kendisine ulaşamaması için adresini ve telefonunu bile değiştirdi. Hatırlı dostlarının aracılığıyla tekrar barışarak ilişkilerine kaldıkları yerden devam eden çift aradan geçen bir seneye rağmen on gün önce tekrar ayrıldı. Konu ile ilgili olarak konuşan manken Aysu Baceoğlu, "On gün önce ayrıldık ve bu ilişki artık geri dönüşü olmamak üzere bitmiştir. Ben özgürüm artık" diyerek adeta haykırdı.

DAHA FAZLA DEŞMEYİN

Geçtiğimiz yıl Varol'dan tokat yediği için ayrıldıkları bilinen Baceoğlu bu kez ilişkisinin bitiş nedenini açıklamak istemese de şöyle konuştu: "Sadece şiddetli geçimsizlik diyelim. Daha fazla deşmeyin beni. Sevgilisinden tokat yiyen bir ben miyim? Sizin bilmediğiniz ne olaylar oluyor. Erkeklerin bazıları dayak atmaktan, kadınların bazıları da dayak yemekten keyif alır. Aslında erkekleri bu hale getiren kadınlardır. Çok istiyorsanız başlığı şöyle atın; Tokatçı sevgilimden kurtuldum!"
(bugün)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: