GÜZEL OLMAK, OYUNCU OLMAK İÇİN YETERLİ Mİ?

Yaprak Dökümü'nde 'Ceyda'yı oynayan Başak Sayan, güzelliğin başlangıçta avantaj olmasına karşın yetenek yoksa balon gibi söneceği görüşünde.

Magazin

GÜZEL OLMAK, OYUNCU OLMAK İÇİN YETERLİ Mİ? Yalnızca güzel olmanın oyuncu olmak için yeterli olmadığının altını çizen Sayan, "Eğer öyle olsaydı her güzel erkek ya da kadın oyuncu olurdu. Belki belirleyici. Güzellik bu işte bir avantaj mı diye düşünecek olursak. Güzellik her işe başlarken bir avantajdır" diye konuştu.

TERCİH HEP GÜZELDEN YANA KULLANILIR

Bütün mesleklerde aynı yeteneklere sahip iki insan arasında her zaman tercihin güzel olandan yana koyulduğunu savunan Başak Sayan, oyunculukta ise güzelliğin başlangıçta bir avantaj olabileceğini belirterek "Eğer bu işi yapıyorsanız güzellik ilk başta bir avantajdır. Fakat güzellik, bu işi devam ettirmek ve bir yere gelmek için bir avantaj değildir. Çoğu zaman bir dezavantaja dönüşebilir" ifadesini kullandı.

TEK ÖZELLİĞİ GÜZELLİĞİYSE GEÇMİŞ OLSUN!

Yeteri kadar akıllı olmayan kişilerin, bir süre sonra olduğu yerde kalacağını ya da hoşuna gitmeyen, güzel ama aptal kadın rolleri dışında başka türlü iş alamayacağını söyleyen Başak Sayan, "Ya da bir kaç işten sonra balon gibi uçup gidersiniz, sürekliliğiniz olmaz. Bu bir kısır döngü. Güzellik bir süre sonra dezavantaja dönüşebiliyor. Yeteneksizse ve tek özelliği güzelliğiyse geçmiş olsun" diye konuştu.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: