Güzellik sırları!

Daha güzel görünmek için bazı radikal kararlar almanızı ve bunları uygulamanızı tavsiye ediyoruz...

Kadın

Güzellik sırları! Yapacağınız düzenli egzersizler, düzenli yürüyüşler veya ilgilendiğiniz yüzme, tenis veya futbol gibi hobiler, hem cildinizi sıklaştıracak, hem kilo almanızı engelleyecek, hem de çok daha canlı cilt hücreleri sağlayacaktır. Böylelikle daha güzel bir görünüme ve fiziğe sahip olabilirsiniz.

Güneş ışınlarında kendinizi korumalısınız. Güneşe çok fazla çıkmamak veya güneş kremi kullanmak bir önlem olabilir.
Güzel olmak için mutlaka yeterli uykuyu almalısınız. Uyku hem güzelleşmenizi sağlayacak hem de daha diri bir vücudunuz olmasına etki edecektir.

Güzel olmanın yollarından birisi de diş bakımından geçer. Güzel dişler güzel gülüşler demektir mutlaka diş bakımınızı çok iyi yapmalı daha düzgün ve daha beyaz dişlere sahip olmalısınız.

Kıyafet seçiminiz ve ayakkabı tercihiniz güzel görünmenin altın kurallarından biridir. Daha iyi bir kombinasyon ve seçim sizi daha güzel ve renkli gösterecektir. Ayrıca kullanacağınız takı ve aksesuarların hem cilt ve saç renginize hem de kıyafetlerinize uyumlu olması gerekmektedir.

Makyaj tercihi güzel olmanın altın kurallarındandır. Makyaj yaparken anlık veya saatlik değil uzun vadeli kalıcı çözümler düşünmelisiniz.

Doğal kremler, cilt losyonları veya cilt maskeleri ile kürleri kalıcı güzel görünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca seçeceğiniz parfüm kokusu sizle özdeşleşecek güzellikte ve kalıcılıkta olmalı, sürekli kokunuz değişmemelidir.

Sigara, alkol ve aşırı kafeinli içecekler güzelliğinizi olumsuz etkileyen etkenlerdir. Ayrıca sigara saçlarınızı ve canlı deri hücrelerinizi öldürmektedir. Güzel olmak için bu 3lüden uzak durmanız gerekir.

Özellikle C vitamini ve birçok vitaminin yanında, demir, kalsiyum ve çinko ihtiyacınızı meyve ve sebze ile gidererek daha berrak, sağlıklı bir vücuda ve güzel bir cilde sahip olabilirsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: