Güzellik tavsiyeleri!

Cildiniz için uygulayabileceğiniz güzellik sırları ve tavsiyeleri ile daha sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz. Güzellik uzmanları tarafından tavsiye edilen cilt bakımı uygulamaları ve bazı önemli püf noktalarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kadın

Güzellik tavsiyeleri! Saf ve duru bir güzelliğe sahip olmak için yapmanız gerekenler çok basit. Sizlere önereceğimiz bakım uygulamaları ile kendinizi yeniden keşfedeceksiniz.

Manikür: Eller ilk dikkat çeken noktalardan biridir. Bu sebeple elleriniz her zaman bakımlı ve güzel olmak zorundadır. Ellerinize düzenli olarak bakım uygulamalı ve tırnaklarınıza özen göstermelisiniz. Manikürlü tırnaklar her zaman zarif ve şık görünmektedir.

Saç Bakımı: Saçlar bakımlı ve sağlıklı bir görünüm için son derece önemlidir. Kuru, mat, cansız görünen saçlar tüm güzelliğinizi gölgede bırakabilir. Bu nedenle saçlarınızın parlaması ve canlı görünmesi için bol bol su tüketmek, meyve ve sebze tüketmek önemlidir. Saçlarınızı haftada sadece 1 veya 2 kez yıkayıp perapensiz kremler kullanmayı tercih edin. Saçlarınızı 2 – 3 günde bir yıkarsanız hem saçlarınız yıpranıp kurumaz hem de özünde bulunan nem azalmaz.

Kaş Bakımı: Kaşlar bakışlarınızın anlam bulması için önemlidir. Güzel bakışlar için kaşlarınızın bakımlı olması gerekmektedir. Bakışlarınızın daha dikkat çekici ve etkili olması için kaşlarınıza gereken özeni göstermelisiniz. Kaş kalemi ve kaş far paleti ile daha dolgun görünen kaşlar elde edebilirsiniz.

Kırmızı Ruj: Çekici görünmenin altın kurallarından olan kırmızı ruj, oldukça iddialıdır. Ruj seçimi yaparken gündüz ve gece her an kullanabileceğiniz kırmızı ve kırmızının tonlarından size en uygun olanını satın alabilirsiniz. Dış ülkelerde şans, zenginlik ve gücün simgesi olarak görülen kırmızı partilerde, iş toplantılarında ve davetlerde kararsız kalmadan kullanabileceğiniz tek renk.

Cilt Bakımı: Yüzünüzde siyah nokta ve sivilceler varsa yukarda saydığımız güzellik sırlarının ne yazık ki bir anlamı kalmıyor. Düzenli olarak uygulayacağınız cilt bakımı maskeleri ile cildinizdeki kusurları gidermeli, leke ve kızarıklıkları başarılı bir makyaj ile kapatmalısınız.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: