Güzellik trendleri!

Önümüzdeki sezonun modası saçlarda doğal dalgalara ulaşmak çok zor değil!

Kadın

Güzellik trendleri! “Yıkadım çıktım.” tarzı saçlar bu sene de trend! Hiçbir ısıl işlem uygulamadan elde edeceğimiz o doğal dalgalara ulaşmak bu yıl ki en büyük amacımız. Peki nasıl derseniz; duştan çıktıktan sonra saçınızı ikiye ayırıp ikisini de burup kafanızın üstüne tutturup kurutun. Saçlarınızı açtığınızda, o doğal dalgalar size gülümsüyor olacak.

Saçınızda o muhteşem dalgaya ulaşmanın yollarını mutlaka okumalısınız...
Çok çaba harcamadan dalgalı saçlara ulaşmak çoğumuzun en büyük hedefi. Çünkü geceye başlarken dalgalı olan saçlarımızın gece sonunda kabusa dönmesi insanlık olarak en büyük problemlerimizden biri...

Hele bir de nemli bir havaya denk geldiyseniz ah! Gitti o ayna başında geçirilen dakikalar, maşa tutmaktan ağrıyan bilekler ve sıcaklık yüzünden yıpranan saçlar. Yani bilanço büyük! Üzerine gelebilecek en büyük kabus ise aşırı kalın telli ya da çok ince telli bir saça sahip olmak. Çünkü iki saç türü için de dalgalı saçı olduğu gibi tutmak çok ciddi problem.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: