Güzide Duran'ın şaşırtan değişimi!

Zorlu bir hayat mücadelesi veren eski manken Güzide Duran evlendikten sonra Amerika'ya yerleşti. Güzide Duran'ın son halini görenler gözlerine inanamadı.

Magazin

Güzide Duran'ın şaşırtan değişimi! Eski manken Güzide Duran'ın hayatı, Mersin'den İstanbul'a, İstanbul'dan Amerika'ya uzanıyor.

Öğrencilik yıllarında Mersin'de casino kapısında harçlığını kazanan Güzide Duran, uzun bir süre piyasalardan uzak kaldı.

Yıllar sonra ilk kez modacı Raşit Bağzıbağlı tarafından fotoğrafı paylaşılan eski mankenin burnuna yaptırdığı estetik dikkatlerden kaçmadı.

KEMİKLİ BURNU ÇOK ELEŞTİRİLSE DE O DOĞALLIKTAN YANAYDI
Evlenmeden önce karakteristik yüzü ile podyumları sallayan Güzide Duran, burnu için sık sık eleştiriliyordu. Duran ise bu eleştirilere kulak asmaksızın doğallıktan yanaydı.

Yıllar sonra ilk kez fotoğrafı çıkan Güzide Duran'ın çok sevmesine rağmen burnunu küçülttürmesi dikkatlerden kaçmadı. Görenler eski mankeni tanımakta güçlük çekti.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: