"Hacı Sabancı ve Ahu Yağtu kulüpte dudak dudağa eğlendi" iddiası!

Hacı Sabancı (30) ile Cem Yılmaz’ın eski eşi, manken oyuncu Ahu Yağtu (39) iddiaya göre Emirgan'da bir gecce kulübünde dudak dudağa samimi şekilde eğlendi.

Magazin

"Hacı Sabancı ve Ahu Yağtu kulüpte dudak dudağa eğlendi" iddiası! Posta Gazetesi'nden Müge Dağıstanlı, Hacı Sabancı ve Ahu Yağtu'nun Emirgan'da bulunan bir gecce kulübünde dudak dudağa eğlendiğini iddia etti.

İşte Müge Dağıstanlı'nın o yazısı:

Hacı Sabancı (30) ile Cem Yılmaz’ın eski eşi, manken oyuncu Ahu Yağtu (39) önceki gecce Emirgan’daki gecce kulübünde sabaha kadar çok samimi şekilde eğlendi. Çift dikkatli bakışlara aldırmadan danslar etti, öpüştü. Hacı Sabancı ile Ahu Yağtu’nun, 02.00’de başlayıp sabah 05.00’te biten eğlencesine bir ara oyuncu Farah Zeynep Abdullah da katıldı.

'ÇOK AĞLADIM DEMİŞTİ'

Hacı Sabancı 6 yıl aşk yaşadığı manken-oyuncu Özge Ulusoy’dan (34) geçen Nisan’da ayrılmıştı. Özge Ulusoy “İlişki bitince çok ağladım. Aşk acısını yenmek için sürekli çalışıyorum” demişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: