Hadise ablasına dava açtı mı?

Hadise'nın ablası Hülya Açıkgöz'ü mahkemeye verdiği iddia ediliyordu. Konuyla ilgili ilk açıklama Hadise'nin menajeri tarafından yapıldı.

Magazin

Hadise ablasına dava açtı mı? Belçika doğumlu Hadise'nin Türkiye'de kazandıklarının vergisini vermemek için 13 yıldır bu yana kazandıklarını, ablasının üzerine kayıt ettirdiği iddia edilmişti. Üzerinde sadece bir ev kayıtlı olan Hadise’nin şimdilerde malvarlığını geriye almak adına mahkemeye koştuğu da konuşulanlar arasındaydı.

Siyah beyaz paylaşımları 'Hadise' oldu!

Siyah beyaz paylaşımları 'Hadise' oldu!MENAJERİ YALANLADI!

Çıkan haberler bu sabah teve 2'de yayınlanan "2. Sayfa" programında masaya yatırıldı. İddiaların ekrana getirildiği sırada Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk programa telefonla bağlanarak açıklamalarda bulundu. Şentürk şöyle konuştu:

"Hadise ailesinden kimseye dava açmadı. Onlar aile, etle tırnak ayrılmaz. Hiç öyle şeyler yok. Hadise'nin şirketi ayrı, ablasının şirketi ayrı. Hadise Hanım mesleğe başladığından beri vergilerini ödüyor."

Hadise'nin menajeri daha önce aile arasında olan tartışmayla ilgili çıkan haberleri de yalanlamıştı. Ancak haberler doğru çıkmıştı.

Hadise geri adım atmıyor!

Hadise geri adım atmıyor!Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: