Hadise bankaya kahve içmeye gitmiş!

Hadise "Ev almak istedi ama kredi çıkmadı" başlıklı haberlere yanıt verdi.

Magazin

Hadise bankaya kahve içmeye gitmiş! Hadise önceki gün Bebek'te bir mekanda düzenlenen partiye katıldı. Çıkışta magazin muhabirleriyle sohbet eden şarkıcı merak edilen soruları yanıtladı. “Sevdiğim bir arkadaşımın doğum günü vardı. Onu kutladık şimdi gidiyoruz. Yarın önemli bir toplantımız var. Yaza hazırlık” diyerek söze başlayan Hadise'ye magazinciler geçtiğimiz günlerde ortaya atılan "Ev almak istedi ama kredi çıkmadı" başlıklı haberleri sordu.

Şarkıcı, “Her bankaya girdiğimde bana bir ev aldırıyorsunuz. Ben bankaya sadece ev almak için gitmiyorum. Sevdiğim bankacı arkadaşlarım var. Bazen çay kahve içmeye gidiyorum. Sohbet ediyorum onlarla” diyerek şaşırttı.

İddiaya göre Hadise, bir hayranının evine girmeye çalışmasının ardından tedirgin olmuş ve taşınma kararı almıştı. İstediği evi bulan Hadise, satın almak için bankadan kredi çekmek istemişti. Fakat Hadise'nin üzerine kayıtlı mal olmadığı için kredi çıkmamıştı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: