Yasemin Sadıkoğlu'ndan Hadise'ye sert tepki!

Hadise, İngiliz Moda Ödülleri Töreni'ni izlemek için arkadaşı Yasemin Sadıkoğlu'ndan bilet almıştı. Hadise yurt dışı dönüşü morali bozuk olarak gelmişti.

Magazin

Yasemin Sadıkoğlu'ndan Hadise'ye sert tepki! Hadise, İngiliz Moda Ödülleri Töreni'ni izlemek için arkadaşı Yasemin Sadıkoğlu'ndan bilet almıştı. Hadise yurt dışı dönüşü morali bozuk olarak gelmişti. Hadise, İngiliz Moda Ödülleri Töreni'ni izlemek için bilet aldığı arkadaşı Yasemin Sadıkoğlu'nun kendisini kazıkladığını iddia edip savcılığa başvurmuştu. 1.500 pound’luk bileti kendisine 5 bin pound’a satarak kazıkladığını söyleyerek şikayetçi oldu. Bunun üzerine Yasemin Sadıkoğlu, avukatı aracılığıyla Hadise'yi topa tuttu: "Hadise ve ablasının bana yüklü miktarda borcu var. Hatta kendileri hakkında icra takibi bile başlatıldı. Hadise, üçüncü şahısları etkilemek için beni karalamaya çalışıyor." açıklamada bulundu.

1 TL'lik dava!

1 TL'lik dava!Serhat Akın rahat durmadı!

Serhat Akın rahat durmadı!Akın Hadise'den özür diledi!

Akın Hadise'den özür diledi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: