'HADİSE BENİ TEK EŞLİ YAPTI'

Besteci Sinan Akçıl, sevgilisi Hadise’yi tanımladı: 'Dişi, anaç, anlayışlı, başarılı, zeki, hırslı, seksi ve çok güzel... Bir kadında aradığım bütün özellikler onda var. Hadise beni tek eşli yaşama döndürdü.'

Magazin

'HADİSE BENİ TEK EŞLİ YAPTI' "Bebek, benim için mükemmelsin..." Eurovision şarkısı Düm Tek Tek'in sözleri, Sinan Akçıl'ın Hadise'ye hissettiklerinin özeti gibi. Geçtiğimiz yılın son aylarında Eurovision için çalışırken iş arkadaşlıkları aşka dönüşen ikilinin gözleri, birbirinden başka kimseyi görmüyor. Özellikle Sinan Akçıl'ın arkadaşları, ünlü bestecinin bu aşktan sonra bambaşka bir adam olduğunu söylüyor. Hadise'nin son albümü için Evlenmeliyiz adlı bir şarkı yapan Akçıl, sevgilisine hislerini şu sözlerle anlatıyor:

FIRTINALI İLİŞKİLERDEN KURTULDUM

"Hadise, kadın gib, kadın. Bir erkeğin bir kadında bulmak istediği bütün özelliklere sahip. Bugüne kadar bir kadında ne aradıysam her şeyi kendisinde toplamayı başarmış. Beni fırtınalı ilişkilerden alıp tek eşli bir yaşamın içine çekti. O yaşamın içinde olmaktan dolayı son derece mutluyum. Hadise ile geleceğe güvenle bakabiliyorum. Hadise; dişi, anaç, anlayışlı, başarılı, zeki, hırslı, seksi ve çok güzel..."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: