Hadise: "Biraz daha saygı bekliyoruz!"

Annesi Gülnihal Açıkgöz’ün 3 hafta önce intihar girişiminde bulunması nedeniyle zor günler geçiren şarkıcı Hadise, bir otelde geçtiğimiz akşam sahne aldıktan hemen sonra İstanbul’a döndü.

Magazin

Hadise: "Biraz daha saygı bekliyoruz!" Geçtiğimiz hafta Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar girişiminde bulunduğu duyulmuştu. Hadise, çıkan haberleri 'gıda zehirlenmesi' olarak yalanlasa da ünlü modacı Nur Yerlitaş, telefon ile bağlandığı bir magazin programında olayın 'intihar girişimi' olduğunu doğrulamıştı.

Nur Yerlitaş Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğini doğruladı!

Nur Yerlitaş Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğini doğruladı!Hadise, önceki gecce Atatürk Havalimanı'nda objektiflere yakalandı. Kıbrıs'ta aldığı sahne sonrası gecce 04.00'te İstanbul'a dönen şarkıcının şapka taktığı ve başı önünde yürürken keyifsiz halleri objektiflere yansıdı.

Annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihara teşebbüs etmesiyle ilgili sorulara Hadise, "Bununla ilgili bir tane açıklama yaptım. Daha da bir şey söylemeyeceğim" dedi. Kardeşleriyle yollarını ayırdığına dair çıkan haberlere Hadise, "Bu süreçte sanırım çok haber çıkacak. Bu süreçte sizlerden biraz daha saygı bekliyoruz. Zor bir süreçten geçiyoruz. Biz bunu ailece atlatacağız" dedi.

Hadise kardeşleriyle yollarını ayırdı!

Hadise kardeşleriyle yollarını ayırdı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: