Hadise bu sefer faka bastı!

Uğur Güven'le aşkını aylardır inkar eden Hadise, önceki gecce faka bastı. Şarkıcı, gece yarısı sosyetik playboyun evine girerken objektiflere yakalandı!

Magazin

Hadise bu sefer faka bastı! Güzel popçu Hadise, önceki gecce fena yakalandı. Yaklaşık 2 aydır sosyetik playboy Uğur Güven'le aşk yaşayan popçu, bu iddiaları ısrarla reddediyordu. Daha önce defalarca Güven'le birlikte görüntülenen Hadise, önceki gecce ise kelimenin tam anlamıyla 'baskına uğradı'. Güzel popçu, saatler gecce yarısını gösterdiği sırada kendisine ait VIP minibüsü ile Uğur Güven'in Rumelihisarı'ndaki evinin önünde belirdi. Hadise, tam apartmandan içeri gireceği sırada flaşlar arka arkaya patladı. Büyük panik yaşayan şarkıcı, eliyle yüzünü sakladı ve koşarak apartamana girdi. Hadise'nin şoförü ise görüntü alınmasın diye kendisini objektiflerin önüne siper etti. Ancak Hadise, yine de sevgilisinin apartmanının önünde görüntülenmekten kurtulamadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: