HADİSE COŞTURMAYA DEVAM EDİYOR!

EUROVISION Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek olan Hadise, Almanya'nın Oberhausen kentinde verdiği em konserle tanıtım turuna devam etti.

Magazin

HADİSE COŞTURMAYA DEVAM EDİYOR! Büyük alkış eşliğinde sahneye gelen Hadise, ‘Düm Tek Tek'i seslendirdiğinde salonda bulunanlar coştu. Tek parça elbisesi ve gri pabuçlarıyla sahneye çıkan Hadise'ye, konser boyunca dans grubu da eşlik etti. Gecce yarısı sahne alan ve ‘Stir Me Up' başta olmak üzere birçok şarkısını seslendiren Hadise, yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. 1 hafta önce Münih'te verdiği konserden yarım saat önce kolunda serum bağlı olduğunu hayranlarıyla paylaşan Hadise, “Toparlandım ve karşınıza çıktım” dedi. Hadise, salonda bulunan hayranlarından oy desteği istemeyi de ihmal etmedi.

Konser öncesi kuliste habercilerin sorularını yanıtlayan Hadise, “Mayıs'ın son gününe kadar herkesten oy bekliyorum. Her oy çok önemli. 12 Mayıs'ta herkes telefonlarını ceplerinde bulundursun ve benim için mesaj atsın istiyorum” çağrısında bulundu. “Hem yurt içinde hem de yurt dışında, Türk halkından büyük destek alıyorsunuz. Bunu neye bağlıyorsunuz?” sorusu üzerine Hadise, “Hakikaten böyle oluyor. Bence her şey bir kombinasyon. Şarkımız çok güzel. Şarkımız çok güçlü ve benim sahnedeki enerjim iyi. Şarkının da bana çok yakıştığına inanıyorum. Bunların hepsi çok önemli. Başka bir şarkı olsaydı, belki de bu başarıyı yakalayamazdık. Bu yüzden hem ben şarkıyı tamlıyorum, hem de şarkı beni tamamlıyor” diye konuştu.

Hadise, “Yurt dışında yaşayan sanatçı olarak Türkiye'yi temsil etme hakkını almak nasıl bir duygu?” sorusu üzerine, “Ailemin bana olan desteği çok önemli. Ailemin sayesinde ben, başarıyı elde edebildim. Aynı zamanda okudum ve kariyerimi yaptım. Galiba insanlar bunları okuyarak, bana saygı duydular. Bir Türk genç kızı olarak, aynı zamanda okumak ve müzikte başarılı olmak zor bir iş ve ben böylede örnek olmak istiyorum. Gençlerimiz için söylüyorum. Ben bunu yapabiliyorsam, herkes yapabilir. Çok ağladığım gecceler oldu ama başardım. Bunlardan dolayı insanların, saygı duyduğuna inanıyorum” karşılığını verdi.

Diğer ülkeleri temsil eden sanatçılara baktığında şansını nasıl gördüğü sorusuna Hadise, “Diğer ülke temsilcilerine bakınca, bizim şarkı gibi şarkı yok. Bizim şarkıdaki enerji, başka şarkılarda da yok. Herkesin kendi tarzı var. Bu sene Eurovision'da çok değişik sanatçılar var. Kıyaslamak için başka bir sanatçı yok ve bu yüzden çok güçlüyüz” yanıtını verdi.

Önümüzdeki günlerde Belçika'da kanser hastaları için bir konser vereceğini belirten Hadise, “Yunanistan'da konserimiz süperdi. Malta'da çok güzeldi. İki gün sonra Bosna'dayız ve inşallah oradan da iyi tepkiler alırız” dedi.
Konser sırasında hayranlarıyla sohbet eden Hadise, “Çok güzel kızlar var Almanya’da” deyince, erkeklerden gelen tepki üzerine “Tamam yakışıklı erkekler de var” diye devam etti.

Hadise, “Herkesin içinde bir negatif yani kötü insan vardır. Benim de vardı ve onu içimden attım. Birde onu anlatan bir şarkı da yazdım” dedi. Hadise'nin konser verdiği diskoda, dev plazmalara Türk bayrağı ve Hadise yazısının sürekli yansıtılması dikkat çekti. Sahnede gördüğü ilgi karşısında büyük moral bulan ve hayranlarına öpücük gönderen Hadise, tanıtım konserleri dizisinin Oberhausen ayağını tamamladı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: