HADİSE EROL KÖSE'YLE TARTIŞMAMIŞ!

Hadise hakkında çıkan haberleri avukatları aracılığıyla yalanladı..

Magazin

HADİSE EROL KÖSE'YLE TARTIŞMAMIŞ! 'Sosyal paylaşım sitesi twitter'a girdiği ilk günden beri hakkında konuşmadığı kimseyi bırakmayan Erol Köse, bu kez sert kayaya çarptı! Saklambaç'ın haberine göre; geçtiğimiz günlerde Hadise için "Obez, bidon basenli, kütük bacaklı" gibi sert eleştiriler yapan prodüktöre yanıt gecikmedi. Seksi şarkıcı, Erol Köse'yi kızdıracak sözler sarf etti.

Ünlü prodüktörün albümü çıkmadan önce kendisine teklifte bulunduğunu söyleyen Hadise, ekledi: "Teklifini kabul etmedim diye beni karalıyor. Ama ne yaparsa yapsın bunu başaramaz. Ben Erol Köse ile çalışacak bir isim değilim. Onun tarzı ortada."

şeklinde çıkan haberleri yalanlayan Hadise, 'Erol Köse dahil hiç kimseyle ilgili bir açıklama yapmadım.. Bu konularda haber yapılmasından son derece rahatsızım.. BU haberler asılsızdır; kimseyle ilgili konuşmuyorum, polemiğe girmiyorum ve girmeyeceğim de' şeklinde açıklama yaptı..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: