HADİSE: 'HAZIRIZ'

Eurovision temsilcimiz provalar için ekibiyle birlikte Moskova'ya gitti.

Magazin

HADİSE: 'HAZIRIZ' Eurovision'da Türkiye'ye temsil edecek Hadise, provalar için ekibiyle birlikte yarışmanın yapılacağı Moskova'ya gitti.

Hadise, sahne kıyafetinin sade ve çok güzel olduğunu belirterek, ekipte büyük bir enerji olduğunu söyledi.

Hadise ve ekibi, THY'nin tarifeli uçağı ile saat 13.25'te İstanbul'dan Moskova'ya gitti. Atatürk Havalimanı'nda açıklama yapan Hadise, ''Hazırız. Moskova'da provalar başlayacak. Kıyafetlerle, kostümlerle beraber. Çok güzel iki hafta olacak, inşallah finale kalırsak. İnanıyoruz. Ekipte büyük bir enerji var'' dedi.

Giyeceği kostümün çok konuşulduğuna da değinen sanatçı, insanlardan, çok şey beklememelerini isteyerek, kostümün sade ama sahnede çok güzel olduğunu ve herkesin beğeneceğini vurguladı.

Öte yandan, Rusya'nın başkenti Moskova'da 9-16 Mayıs tarihleri arasında yapılacak Eurovision-2009 şarkı yarışmasının düzenleneceği Olimpiyski kapalı spor salonundaki hazırlıklar tamamlanma aşamasına geldi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: