Hadise küplere bindi!

O Ses Türkiye'de yarışmacı Naz Dej'in sahne almasıyla gergin anlar yaşandı. Yarışmacının güzelliği konusunda açılan sohbet, Hadise'nin 2014'te elediği Karima'yı akıllara getirdi. Hadise sinirlenince ise ortaya eğlenceli bir diyalog ortaya çıktı.

Magazin

Hadise küplere bindi! TV8'de yayınlanan 'O Ses Türkiye' programının 28 Ekim Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümünde Azeri yarışmacı Naz Dej, I Care isimli şarkıyı seslendirdi. Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise'nin jüri üyesi olduğu yarışmada yarışmacının güzelliği konusunda açılan sohbet, Hadise'nin 2014'te elediği Karima'yı akıllara getirince Hadise tepki gösterdi.

Gelen yarışmacının güzelliği hakkında konuşan Hadise, "Bir yarışmacı çok güzel ve karşısındakinden daha çok alkış alıyor diye onu seçmem. Ben bu olayı Karima da yaşadım. Karima, provalarda çok iyiydi ama sahneye çıktığında o kadar iyi değildi. Karşısındaki Halil de çok güzeldi ve çok alkış aldı. Şimdi ben orada kız çok güzel diye Karima'yı mı seçeyim. Murat Boz ve Acun bu konuda çok eğleniyor ama ben sinirlenmeyeceğim" dedi. Hadise'ye takılan Acun Ilıcalı ile jüri arasında ise güldüren diyaloglar yaşandı.

İşte o anlar:

Video yüklenemedi...‘O Ses Türkiye’ Beyaz’la renklenecek!

‘O Ses Türkiye’ Beyaz’la renklenecek!Hadise’nin 2008 yılındaki görüntüleri olay oldu!

Hadise’nin 2008 yılındaki görüntüleri olay oldu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: