Hadise'den Aleyna Tilki itirafı!

Hadise, yaptığı paylaşımı inkar etti ve "Aleyna'yı çok seviyorum" dedi.

Kültür-Sanat

Hadise'den Aleyna Tilki itirafı! Hadise, Adana'da verdiği konserde seyircilerin açtığı "Tilki'yi kovalık Şampiyon sahnede" pankartını Instagram'ın hikaye bölümünden paylaşmıştı. Hadise'den bir gün önce sahneye çıkan Aleyna Tilki izdihamdan dolayı sahneden inmek zorunda kalmış ve konseri yarıda bırakmıştı.

Hadise konserinde kavga çıktı!

Hadise konserinde kavga çıktı!Hadise'nin de yüklediği bu kare bu sebeple olay oldu. Şarkıcı'nın Aleyna Tilki'ye laf soktuğu iddia edildi. Bu konunun olay olmasıyla birlikte Hadise o fotoğrafı hemen sildi ama iş işten geçmişti!

Hadise'ye anne uyarısı!

Hadise'ye anne uyarısı!HADİSE İNKAR ETTİ!

Önceki gün görüntülenen Hadise konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. O fotoğrafı kendisinin değil hayranlarının paylaştığını iddia etti. Şarkıcı, "O gün haberler çıktı ama ben sosyal medyadan cevap vermeyi sevmediğim için bir şey söylemedim. Sizlerin karşısına geçince cevaplamak istedim. O kareyi ben yüklemedim. Aleyna'yı çok seviyorum. Ben şimdiye kadar kimseyle polemiğe girmedim. Bana çok laf atıldı ama hiç birine cevap vermedim. Aleyna'yı da çok seviyorum. Beni ararsa her türlü desteği veririm. Böyle polemiklere ihtiyacım yok" dedi.

Aleyna Tilki: Kitap yazıyorum!

Aleyna Tilki: Kitap yazıyorum!Aleyna Tilki'den bir ilk! İlk kez...

Aleyna Tilki'den bir ilk! İlk kez...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: