Hadise'den 'erotik' tepki!

Hadise'nin 'erotik' bulunan klibi RTÜK'ten ceza yedi. Şarkıcı cezaya tepki gösterdi.

Kültür-Sanat

Hadise'den 'erotik' tepki! Hadise'nin "Sıfır Tolerans" isimli şarkısına çektiği klip oldukça konuşulmuş, klipteki sahneler magazin sayfalarına haber olmuştu. RTÜK klibi yayınlayan kanallara ceza verdi. Hadise, RTÜK'ün bu kararına tepki gösterdi ve Instagram sayfasına şunları yazdı:

"Çukur"un yıldızı meğer Hadise'nin dansçıymış!"Ben klibime verilen “erotik” damgasına katılmam ve izin vermem! Bir kadın bir aşkı anlatan ve yansıtan sahneler çekince “erotik” oluyor ama erkek sanatçılarımız istedikleri gibi kadın mankenler/oyuncularla çektikleri sahneler nedense hiç ama hiç “erotik” kategorisine girmiyor. Ben bir kadın olarak buna boyun eğmek zorunda mıyım? HAYIR. "Erkektir yapar, kadındır susar" zihniyetine sonuna kadar karşı çıkıyorum! Maalesef ülkemizde kadın erkek ayrımı hala 2018 yılında bu kadar yoğun bir şekilde var ise, işimiz zor. Ama ben bir kadın olarak bunun için savaşmaya ve özgürce sanatımı yapmaya ve yaşamaya devam edeceğim. #AhlaksızlıkSizinKafanızda"

Hadise 7 yıl sonra ilk kez evde!

Hadise 7 yıl sonra ilk kez evde!
Hadise'den seksi konser!

Hadise'den seksi konser!Hadise iddiaları yanıtladı!

Hadise iddiaları yanıtladı!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: