Hadise'den flaş hamle! 750 bin TL...

Hadise, Belçika'ya yerleşen annesine 750 bin TL vererek iki katlı, bahçeli villa satın aldı.

Magazin

Hadise'den flaş hamle! 750 bin TL... Hadise'nin annesi geçtiğimiz yıl intihar girişiminde bulunmuş ve aile zor günler geçirmişti. Bu olaydan sonra kardeşlerin de arası açılmış, Hadise hem ablası Hülya Açıkgöz hem de kardeşi Derya Açıkgöz'le iş ilişkisini sonlandırmıştı. Derya ile daha sonra barışan Hadise'nin ablası Hülya ile arası ise hala açık.

ANNESİ BELKÇİKA'YA TAŞINDI!

Tüm bu yaşananların ardından anne Gülnihal Açıkgöz, Belçika'ya dönmüştü.

HAYIRLI EVLAT!

Son dönemde konseri ve işleri olmadığı zaman Belçika’ya giderek, soluğu ailesinin yanında alan Hadise'den yeni bir hamle geldi. Hadise, annesinin daha iyi şartlarda yaşaması için Limburg şehrinden 750 bin TL vererek iki katlı, bahçeli villa satın aldı. Şarkıcı, işlemleri tamamladıktan sonra yeni ev için alışverişe çıktı. Bir hafta kadar Belçika’da kalan Hadise, annesiyle villayı baştan aşağıya yeniledi. Geçtiğimiz pazar günü Gülnihal Açıkgöz, kızına kahvaltı hazırlayarak, yeni evinde keyif yapmış oldu. Şarkıcı, iki yıl önce babası Hasan Açıkgöz’e de bir daire almıştı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: