Hadise'den kıyafet eleştirilerine yanıt!

Hadise, Altın Kelebek Ödül Gecesi'nde giydiği kıyafeti eleştirenlere cevap verdi.

Magazin

Hadise'den kıyafet eleştirilerine yanıt! Geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirilen Altın Kelebek Ödül Geccesi'nin yankıları sürüyor. Geccede giydiği kıyafetine ağır eleştiriler gelen Hadise, sosyal medya aracılığıyla bu eleştirilere yanıt verdi.

Ünlü modacı da Hadise'yi eleştirdi!

Ünlü modacı da Hadise'yi eleştirdi!Uzun bir açıklama paylaşan şarkıcı, "Dikkatimi çeken bir noktayı sizinle paylaşmak istiyorum. Kadınların, kadınlara yaptığı bu iğrenç yorumlar neden? Bir ödül töreni yaşadık, herkes içinde mutlu olduğu ve güçlü hissettiği kıyafetleri giydi. Beğenmemek ve eleştirmek ayrı, kimse beğenmek zorunda değil ama neden hep kadın sanatçıları, oyuncuları konuşuyoruz? Kilo almış, göğsü fırlamış, frikik vermiş gibi onlarca iğrenç yorum...!

Bu törene katılan erkekler neden hiç konuşulmuyor? Göbekleri, dökülen saçları, giydiği kıyafetler? Erkek yorumcular törene katılan erkekler hakkında rencide edici yorumlarda bulunmuyor. Hiç okumadım! Kadın olarak birbirimizi aşağılamayı bırakıp desteklemeye başladığımızda daha güçlü olacağız. Özgür bir ülkeyiz herkes yorum yapsın ama alay etmesin, rencide etmesin! Kadına şiddete hayır dediğimiz en yoğun dönemde kadınlar bu şiddeti başka kadınlara uygulamasın! Artık buna dur deme zamanı gelsin! Ben bu durumların kadının özündeki zarafet olgusuyla bağdaşmadığını düşünüyorum." sözleriyle duygularını dile getirdi.

İşte Hadise'nin o paylaşımı:

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: