Hadise'den Nur Yerlitaş'a zehir zemberek sözler!

Modacı Nur Yerlitaş, Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğini telefonla katıldığı bir televizyon programında doğruladı. Hadise ise Nur Yerlitaş'ın sözlerine ateş püskürdü.

Magazin

Hadise'den Nur Yerlitaş'a zehir zemberek sözler! Ünlü modacı Nur Yerlitaş, Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğiniz telefonla bağlandığı bir magazin programında açıklamıştı. Yerlitaş, "Bir gece yarısı telefonum çaldı. Haluk Şentürk, 'Hadise'nin annesi zehirlendi, Şişli Etfal'deyiz, özel bir hastaneye götürmek istiyoruz, çok kötü yoğun bakımda.' dedi. Saat 03 sularıydı. Benim yakın dostum Azmi Hoca'yı aradım, 'Hadise'nin annesi zehirlenmiş, yoğun bakımdaymış, özel hastaneye almak istiyorlar, hastane göndermiyor, karşı hastanenin doktorunun araması gerekiyormuş dedim. Neticede hastaneye aldılar annesini. Sonradan öğrendim ki, kadıncağız intihar etmiş. Ben de 'anne' konusunda çok hassasımdır, annemi kaybettim..." sözlerini dile getirmişti.

Nur Yerlitaş Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğini doğruladı!

Nur Yerlitaş Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğini doğruladı!Nur Yerlitaş, canlı yayın ile bağlandığı televizyon programında "Bana teşekkür etmediler, ayıplıyorum" sözlerini dile getirdi.

Zor günler geçiren şarkıcı Hadise ise Nur Yerlitaş'ın açıklamalarına çok sinirlendi. Hadise, Instagram hesabından konuyla ilgili sert açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklama:


Hadise'yi sarsan mektup!

Hadise'yi sarsan mektup!

Bunlarda ilginizi çekebilir: