Hadise'den samimi itiraflar! Gözyaşları içinde anlattı!

Ailesiyle arasında sorunlar olan Hadise, ortaya atılan iddialara samimi bir şekilde cevap verdi. Her soruya cevap veren şarkıcı röportajın bir bölümünde gözyaşlarını tutamadı.

Magazin

Hadise'den samimi itiraflar! Gözyaşları içinde anlattı! Annesinin intihar girişiminin ardından ailede çatırdamalar olmuş, Hadise ile kardeşlerinin arası açılmıştı. Hadise kardeşleriyle olan iş ilişkisini sonlandırmıştı. Daha sonra Hadise'nin ablasına dava açtığı iddiaları gündeme geldi. Aile arasındaki krizin giderek daha da büyüdüğü konuşuldu. Önceki gün 'O Ses Türkiye' programının yemeğine katılan Hadise mekan çıkışı magazin muhabirleriyle konuştu. Çok samimi açıklamalarda bulunan şarkıcı her soruya cevap verdi. Röportajın bir bölümünde gözyaşlarına engel olamayan Hadise şu açıklamaları yaptı:

"Sıkıntılar var ama onlar benim ailem. Profesyonel anlamda devam etmesek de onlar benim canım."

"Ablamı dava etmedim. Asla öyle bir şey yok. Ben annemi, babamı asla rencide edecek bir şey yapmam."

"Hiçbir şey yok. Her şey yolunda" desem yalan olur. Siz benim samimiyetimi biliyorsunuz. Yalan söyleyemem. Evet sıkıntılar var ama biz bunları çözeceğiz."

"Ne olursa olsun onlar benim ailem. İş anlamında ilişkimiz bitti ama onlar benim canım, onlar ailem."

Hadise vergi kaçırdığı şeklinde ortaya atılan iddialar için ise şöyle konuştu:

"Ben bu ülkenin sanatçısıyım. Bu herkes için geçerli aslında vergi ödemek zorundayız. Ödemesem kapıma dayanırlar. Ben vergimi veriyorum. Öyle bir şey yok."

Dudaklarına estetik yaptırdığı sorusuna ise Hadise şöyle yanıt verdi:

"Göz önünde olduğumuz için minik dokunuşlar olabilir. Ben şunu şunu yaptırdım demem ama kimse kör değil. Siz de görüyorsunuz."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: