Hadise'den şaşırtan Murat Boz iddiası!

Hadise, Murat Boz'un evine böcek yerleştirildiğini ve şarkıcının gizlice dinlendiğini iddia etti.

Magazin

Hadise'den şaşırtan Murat Boz iddiası! Hadise önceki gün bir AVM'de görüntülendi. Magazin muhabirleriyle de sohbet eden şarkıcı soruları yanıtladı. "O Ses Türkiye"nin son şampiyonu Dodan'la aşk yaşadığı yönünde çıkan haberleri net bir dille yalanlayan Hadise basının bu konuda kendisine haksızlık yaptığını söyledi.

Hadise, Aurelien Muller ile el ele!

Hadise, Aurelien Muller ile el ele!Ayrıca güzel şarkıcı, Murat Boz'un sevgilisi Aslı Enver ve ailesiyle konuşurken seslerinin gizlice kaydedilip yayınlandığını söyleyerek mahkemeye başvurmasıyla ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu. Hadise'nin “Buradan beni çıkarken çekebilirsiniz. Ama evinize işitme cihazı yerleştirmek ve dinlemek nedir. Biz ünlüyüz diye insan değil miyiz?” sözleri şok etti. Bu kez magazin muhabirleri Hadise'ye üstüne basarak “Böcek mi yerleştirilmiş?” diye sordu. Güzel şarkıcı “Aynen öyle. Ben Murat’la konuştum. O çok üzgün bu işin peşini bırakmayacak” cevabını verdi.

Hadise: Kavga edersek anlarsınız...

Hadise: Kavga edersek anlarsınız...Hadise'den Dodan açıklaması!

Hadise'den Dodan açıklaması!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: