HADİSE'DEN YENİ SÜRPRİZ VAR...

İki haftalık tatilden dönen Eurovision temsilcimiz Hadise gecceleri uyuyamadığını söyleyerek eleştiriler için 'Destek yes, köstek no sadece Düm Tek Tek' dedi...

Magazin

HADİSE'DEN YENİ SÜRPRİZ VAR... Eurovision temsilcimiz Hadise 2 haftalık tatili dönüşü İstanbul Atatürk Havalimanı'da hakkında çıkan haberlere yanıt verdi. Annesiyle baş başa tatil yaptığını söyleyen güzel şarkıcı şunları söyledi;

BURAYI ÖZLEDİM...
'Anneme buradan 'İyi ki varsın seni çok seviyorum' demek istiyorum. Tenimin bronz kalması için tatile çıkmadım. Sadece kafamı dinlemek için gittim. İstanbul'u çok özledim. Bir daha asla bu kadar uzak kalmayacağım.' Verilen destek ve yapılan kötü eleştiriler için ise Hadise, 'Destek yes, köstek no sadece 'Düm Tek Tek' dedi.

Oraya gidip kazanacağımızı düşünerek gecce uyuyamıyorum. Sahilde yürürken aklıma çok güzel sözler geldi. Onları ekleyeceğim. Eurovision'da değişik bir Hadise olacak' dedi.

Şarkının çalıntı iddialarına da Hadise, 'Bence şarkı çok orjinal. Şarkı orjinal arkadaşlar yaa Allah Allah! Çalıntı değil' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: