HADİSE’NİN ABLASI, EROL KÖSE'YE SERT ÇIKTI!

Hadise’nin menajerliğini üstlenen ablası Hülya Açıkgöz, Erol Köse’ye sert çıktı; “Elinde belge varsa, erkekse, adamsa göstersin, ondan sonra konuşalım.”

Magazin

HADİSE’NİN ABLASI, EROL KÖSE'YE SERT ÇIKTI! Hadise ile prodüktör Erol Köse arasında Twitter’da başlayan polemik devam ediyor. Köse, geçtiğimiz günlerde sitedeki sayfasına Hadise için “Obez, bidon basenli, kütük bacaklı” gibi sert eleştiriler yazmış, ünlü şarkıcı da “Albüm teklifini kabul etmedim diye beni karalıyor. Ben Erol Köse’yle çalışacak bir isim değilim. Onun tarzı ortada” demişti. Bunun üzerine Köse, “Tombul, elma yanaklı, pörsük kızımız, güya bana albüm yapmamış diye kızdığımı söylemiş. Hadise’nin albüm talebini reddettiğim toplantımın tanıkları Yıldıray Sayın, Okan Kalkan, Mevlüt Yılmaz, Erman Tazegül, Gökçe Candaş. Bizde her şey tanıklı belgeli” sözleriyle tartışmayı alevlendirdi.

Adamsa göstersin

Köse’ye yanıt bu kez, Hadise’nin menajerliğini de yapan ablası Hülya Açıkgöz’den geldi. Açıkgöz, ünlü prodüktörün yalan söylediğini iddia etti: “Erol Köse’yle hiçbir tanışıklığımız yoktur. Bir kere söylediği her şey yalan. Kendisiyle ne bir iş görüşmesi yaptık ne de albüm için konuştuk. Adam tam bir yalancı. Reklam için mi yapıyor bunları bilmiyorum ama takmış kafayı Hadise’ye. Üç senedir piyasada olmayan biriyle ben neden görüşme yapayım ki? Biz onun söylediklerinden etkilenmiyoruz, hatta gülüp geçiyoruz. Ona Recep İvedik kadar gülüyoruz yani. Yine de açıklamalarına yanıt veriyorum, çünkü vermeyince söylenenlerin gerçek olduğu sanılıyor. Elinde belgeler varmış. Elinde bir görüntü veya belge varsa, erkekse, adamsa göstersin, ondan sonra konuşalım.”

Bunlarda ilginizi çekebilir: