Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz hakkında şoke eden iddia!

Hadise’nin mali işleriyle ilgilenen kardeşi Hülya Açıkgöz’ün, birçok kalemden elde edilen 12 milyon TL’lik kazancı zimmetine geçirdiği iddia edildi.

Magazin

Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz hakkında şoke eden iddia! Hadise ile kardeşleri arasında yaşanan kavgada sular durulmuyor. Kardeşlerle ilgili her gün başka bir iddia ortaya atılıyor. Dün Hadise'nin stylingini yapan kardeşi Derya Açıkgöz'le çalışmama kararının ardından gardırobunu yenilemek için 500 bin TL harcadığı iddia edilmişti.

Hadise'den samimi itiraflar! Gözyaşları içinde anlattı!

Hadise'den samimi itiraflar! Gözyaşları içinde anlattı!Bu sabah ise Akşam Gazetesi'nde bambaşka bir iddia ortaya atıldı. Bu seferki iddialar abla Hülya Açıkgöz'le ile ilgiliydi.

İşte o iddialar;

Hadise’nin eski menajeri ve ablası Hülya Açıkgöz hakkında şok iddia! Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihar teşebbüsü, Açıkgöz kardeşler arasında büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olmuş ve Hadise ablasıyla olan iş ilişkisini kısa bir süre önce bitirmişti. Çeşitli kaynaklardan gelen bilgiye göre, abla Hülya Açıkgöz’ün Hadise’nin projelerinden haksız kazanç elde ederek yolsuz bir şekilde proje kazançlarının bir kısmını zimmetine geçirdiği öne sürüldü. İddiaya göre Hadise’nin mali işleriyle ilgilenen Hülya Açıkgöz, elde edilen kazançlardan yüklü miktarda para aldı. Ardından Açıkgöz’ün Belçika’ya gittiği ve yaklaşık 12 milyon TL’lik vurgun yaptığı öne sürüldü. (Kaynak: Akşam)

Dudak 'Hadise'si!

Dudak 'Hadise'si!Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: