Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz aylar sonra görüntülendi

İntihar girişiminde bulunan Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz ilk kez konuştu. Anne Açıkgöz, Hadise ile kardeşlerinin küs olmadıklarını söyledi.

Magazin - 08.10.2018 16:10
Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz aylar sonra görüntülendi
Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz, geçtiğimiz temmuz ayında intihara teşebbüs etmiş, yazdığı mektuptaki "Evlatlarım yüzümü güldürmedi" sözleri dikkati çekmişti. Bu olay sonrası Hadise, menajerliğini üstlenen ablası Hülya Açıkgöz ve stil danışmanlığını yapan kardeşi Derya Açıkgöz ile iş ilişkisini kesmişti.

Hadise 10 bin TL'ye ne aldı?

Hadise 10 bin TL'ye ne aldı?İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ!

Bu olayın ardından anne Gülnihal Açıkgöz ilk kez kızı Derya Açıkgöz ile kameralara yakalandı. Çocukları arasında yaşanan küslük hakkında konuşan Açıkgöz, "Her şey yolunda. Kızımla geziyoruz. Hadise ile kardeşleri küs değil. İyiler. İş ilişkileri bitebilir" dedi.

Seda Sayan'dan Hadise'ye hodri meydan!

Seda Sayan'dan Hadise'ye hodri meydan!"O BENİM ABLAM YAPACAK BİR ŞEY YOK"

Derya Açıkgöz ise ablası ile arasında yaşananları şu sözlerle özetledi: "Biz kardeşiz, her zaman birbirimize destek çıkacağız beraber çalışmasak bile. O benim ablam yapacak bir şey yok. Her konuda birlikteyiz."

Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz hakkında şoke eden iddia!

Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz hakkında şoke eden iddia!Hadise'den samimi itiraflar! Gözyaşları içinde anlattı!

Hadise'den samimi itiraflar! Gözyaşları içinde anlattı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!