Hadise'nin annesi savcılığa başvurdu!

Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz, intihara teşübbüs etmeden önce yazdığı veda mektubunun ortaya çıkmasının ardından özel hayatının ihlal edildiğini iddia ederek savcılığa başvuruda bulundu.

Magazin

Hadise'nin annesi savcılığa başvurdu! Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz, geçtiğimiz günlerde canına kıymaya teşebbüs etmiş ve kızlarına bir veda mektubu bırakmıştı. Veda mektubunda anne Gülnihal Açıkgöz, kızlarını para derdine düşüp kendisiyle ilgilenmemekle suçlarken, Hadise annesinin zehirlendiğini öne sürmüştü.

Hadise'ye aile şoku!

Hadise'ye aile şoku!Gülnihal Açıkgöz, yazdığı intihar mektubunun ortaya çıkmasının ardından hemen harekete geçerek İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikayette bulundu. Anne Gülnihal Açıkgöz, dilekçesinde intihar mektubunun usulsüz şekilde ele geçirilerek kişilik haklarının ihlal edildiğini beyan etti ve şunları ifade etti: "Dört çocuk annesi bir kadın olarak tarafımca kaleme alınmış o mektup, sosyal medya ve basında yer almıştır. Bu durum özel hayatımı ihlal etmiş ve beni kamuoyunda küçük duruma düşürmüştür. Buna neden olan şahısların tespit edilip cezalandırılmasını istiyorum." Açıkgöz'ün bu şikayeti sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Hadise:

Hadise: "Biraz daha saygı bekliyoruz!"

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: