Hadise'nin Fransız sevgilisi 'cimri' çıktı!

Şarkıcı Hadise, Sıfır Tolerans şarkısının klibinde tanıştığı Fransız manken Aurelien Muller aşk yaşadığı iddia edilmişti. İddialara bir yenisi daha eklendi.

Magazin

Hadise'nin Fransız sevgilisi 'cimri' çıktı! Şarkıcı Hadise Sıfır Tolerans klibinde Fransız manken Aurelien Muller ile kamera karşısına geçmişti. İkilinin klip çekimlerinden sonra aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Hadise parayı değil, aşkı seçti!

Hadise parayı değil, aşkı seçti!Hadise'nin ablasının "Tanışma aşamalarındalar" demesiyle ikilinin aşk iddiaları doğrulanmıştı. Bu haftanın başından beri ise Hadise ve Aurelien Muller'ın ayrıldığı iddia edilmişti. Hadise ise iddiaları "Sonra konuşuruz" diyerek geçiştirmişti.

Hadise kafaları karıştırdı!

Hadise kafaları karıştırdı!Bu ikilinin ilişkilerine yeni bir iddia daha eklendi. Hadise, Aurelien Muller'in cimriliğinden çok rahatsız olduğu için bu ilişkiyi sonladırmış. Fransız manken, en son çıkacakları Paris tatilinin faturasını Hadise'ye yüklemeye kalkınca kıyamet kopmuş... Aurelien Muller'e cep telefonundan mesaj atıp aşkı bitirmiş.

Fransız sevgilisi Hadise'yi terk mi etti?

Fransız sevgilisi Hadise'yi terk mi etti?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: