Hadise'nin mavi tulumu sosyal medyadan onay alamadı!

Gündemden bir türlü düşmeyen Hadise, şimdi de arkadaşının doğum günü için giydiği tulumla olay oldu.

Magazin

Hadise'nin mavi tulumu sosyal medyadan onay alamadı! Hadise, arkadaşının doğum günü kutlaması için bulunduğu mekandan ayrılırken basın mensuplarına yakalandı. Soruları yanıtlayan ünlü şarkıcının bu sefer de üzerindeki tulum olay oldu. Giydiği mavi tulum ile 'Ciguli' benzetmesi alan Hadise bir süre daha gündemde kalacak gibi.

SAHTE TAKİPÇİ İDDİALARINA YANIT VERDİ
Demet Akalın'ın "Hadise'yi bir uyarın yazık ona. Günah... Kendini 10 milyon zannediyor. Ben araştırttım onu. Milyoncuk bile değil. Yazık vallahi ya... Kocası da yok, milyoncukları da yok." yorumuyla patlak veren sahte takipçi iddialarına Hadise'den yanıt geldi. "Bilmiyorum, ben tek şunu biliyorum; ben hiç hayatımda nasıl sahte takipçi satın alınır bilmiyorum. Hiç yapmadım, Allah şahidim. Bazı insanlar hiç resim yüklemeyerek 30-40-100-1000 kişi takip edebiliyorlar. Bunlara sahte diyebilirsiniz. Ben kendimi biliyorum. Allah şahidim, benim içim çok rahat" diyerek açıklama yaptı.
Demet Akalın'dan Hadise'ye ağır sözler: Milyoncuk bile değil!

Demet Akalın'dan Hadise'ye ağır sözler: Milyoncuk bile değil!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: