Hadise'nin sütten ağzı yanınca...

Hadise'nin 4 Kasım’da Bostancı Gösteri Merkezi’nde vereceği konserinin biletleri satılmayınca konseri sessiz sedasız 17 Mart’a ertelediği ortaya çıktı.

Magazin

Hadise'nin sütten ağzı yanınca... Yıllar önce Harbiye Açıkhava Cemil Topuzlu sahnesindeki konserinde boş koltuklara şarkı söyleyen Hadise'nin sütten ağzı yanınca yoğurdu üfleyerek yedi. Önümüzdeki ay ilk kez Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser verecek olan şarkıcının 7 yıl önceki talihsizliği bir daha yaşamamak için yaptığı uyanıklık gün yüzüne çıktı. Öyle ki, ünlü popçunun 17 Mart 2018 tarihinde vereceği konserin daha önce ertelendiği öğrenildi.

Hadise 'Beyonce' için servet ödedi!

Hadise 'Beyonce' için servet ödedi!ÇALIŞMALAR BOŞA GİTTİ
Yetkililerle 4 Kasım 2017 tarihi için anlaşma imzalayan Hadise, konser gününden haftalar önce de hem kendi ekibiyle hem de özel olarak yurt dışından getirttiği dansçılarla çalışmaya başladı. Ancak satışa çıkarılan biletlere ilgi olmayınca şarkıcı, hüsrana uğradı. Boş koltuklara söylemek istemeyen popçu, soyadının hakkını verip açıkgözlülük yaptı ve karizmasını kurtardı.

Hadise iddialara cevap verdi!

Hadise iddialara cevap verdi!5 LİRAYA KONSER BİLETİ
"Ben Bostancı'daki ilk konserimde bomboş bir salona şarkı söyleyeceksem, sahneye hiç çıkmam daha iyi" diyen Hadise, konseri iptal etti. 2011 yılında Açıkhava'daki konserinde zor anlar yaşayan Hadise 89 TL'den satılan biletlerin fiyatını 5 TL'ye kadar düşürmüştü. Ünlü popçunun bilet fiyatları 56 TL ile 123 TL arasında değişen önümüzdeki ay vereceği konser için de aynı hamleyi yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu.

Hadise'den ablasına şok sözler!

Hadise'den ablasına şok sözler!Kaynak: takvim.com.tr

Hadise'nin 800 bin liralık reklamı!

Hadise'nin 800 bin liralık reklamı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: