Hafta sonu modası pijama partileri!

Hafta sonu deyince akla ilk gelen pijama partileri. Yoğun bir haftanın stresli temposunun ardından insan biraz arkadaşları ile vakit geçirmek ve haftanın biriktirdiklerini atmak istiyor. Bu noktada pijama ile kahve keyif muhabbetleri hafta sonu dışarı çıkmayı tercih etmeyenleri modanın gerisine atıyor.

Kadın

Hafta sonu modası pijama partileri! Kadınlar giyimine öylesine özen gösteriyor ki, pijamaları da modanın bir parçası haline gelebiliyor. Asla rüküş görünmek istemeyen kadınların tercih ettiği şık takımlı pijamalar arkadaşları ile sohbet ederken bile onlara kendilerini iyi hissettirmelerini sağlıyor.

Asla modası geçmeyecek olan pijama takımlarının yerini soğuk kış günlerinde peluş pijamalar alsa da yine takıma önem veriliyor. Altı başka, üstü başka pijamaları kadınlar yataklarında bile tercih etmiyorlar. Siz de soğuk havalarda dışarı çımaya üşeniyorsanız bu hafta sonu bir pijama partisi düzenleyebilirsiniz. Dostluğu pekiştiren en güzel aktivite olarak bilinen bu keyif birçok kız için sokakta alacağı keyiften daha önemli.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: