Hafta sonu ne yapsak?

Konserler, partiler, tiyatro, sinema, festival, kitap, müzik... Ve sizin için seçtiklerimiz... Hafta sonu ne yapsak, ne yesek, ne alsak, nereye gitsek?

Diğer Haberler

Hafta sonu ne yapsak? PAYSAGENANNABILLIONAIRE CLUBNEŞEMORE MEYHANEZORBAKOKTEYLLERİYLE İDDİALI MEKANLAR

VİZYONDAKİLER

Bu hafta vizyona tam 8 film girdi..


KONSER

Rafet El Roman & Ezo


Romantik şarkıların en önemli ismi Rafet El Roman, 25 Ocak Cumartesi günü Bostancı Gösteri Merkezi'nde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Geçmişten bugüne en özel şarkılarından oluşan repertuvarıyla sahne alacak olan Rafet El Roman'a, aynı zamanda son günlerin en sevilen şarkısı "Kalbine Sürgün"ü birlikte yorumladığı Ezo da eşlik edecek.

25 Ocak 2014 21:00
Bostancı Gösteri Merkezi, İstanbul

****

Birsen Tezer


Caz sanatçısı Birsen Tezer, 25 Ocak'ta KadıköySahne'de sevenleriyle buluşuyor.

DJ Set: Serkan Fidan

... Ve artık "İkinci Cihan" zamanı.

İlk albümü "Cihan"ı 2009 yılının Temmuz ayında yayınlayan Birsen Tezer uzun süredir sahnede de birlikte çalıştığı müzisyen arkadaşları Derin Bayhan (davul), Emre Tankal (elektrik gitar), Gürol Ağırbaş (bas gitar), Tunç Öndemir (akustik gitar) ile yola ikinci albümleri "İkinci Cihan" ile devam ediyor. Akın Eldes (elektrik gitar), Birol Ağırbaş (perküsyon), Bülent Ortaçgil (akustik gitar), Erkan Oğur (perdesiz gitar, kopuz), İlhan Şeşen (vokal), Özer Arkun (çello), Sibel Köse (vokal), Tarık Aslan (bendir, erbane) gibi değerli isimlerin de konuk müzisyen olarak yer aldığı "İkinci Cihan" albümünde dokuz şarkı yer alıyor.

TİYATRO


Tiyatro ve modern dansın karışımı, "Todes - Attention", 24-26 Ocak tarihleri arasında TİM Show Center'da...

Böylesini hiç seyretmediniz!: "Hayatınız ışıldasın ve dans etsin!"

"Attention", Alla Duhova tarafından 2012 yılında hazırlanan ve derin duygulara dokunan daha önce hiç sahnelenmemiş yepyeni bir şovdur.

25 Ocak 2014 21:00
Türker İnanoğlu Show Center, İstanbul

****

İyi Gecceler Desdemona Günaydın Juliet


Kanadalı yazar Anne-Marie MacDonald'ın Shakespeare'in tek boyutlu kadın karakterlerine yeni bir soluk üfleyen oyunu "İyi Gecceler Desdemona Günaydın Juliet", tiyatroseverler ile buluşuyor.

"İyi Gecceler Desdemona Günaydın Juliet", Shakespeare'in en iyi bilinen iki tragedyası "Romeo ve Juliet" ile "Othello"yu bildiğimizden çok farklı bir bakış açısıyla yeniden hayal ediyor. Oyun, Shakespeare'in 450'inci doğumgünü armağanı olarak Kent Oyuncuları farkıyla sahnede...

25 Ocak 2014 20:30
Kenter Tiyatrosu, İstanbul

KİTAP


ALIŞVERİŞ

Bunlarda ilginizi çekebilir: