Hafta sonu ne yapsak?

Eğlenceli ve güzel bir hafta sonuna başlamadan önce zamanını keyifli geçirmek isteyenler; "Hafta sonu ne yapsak?" bölümümüz tam sizlere göre! Hangi tiyatro ve sinema nerede? Hangi gecce eğlencesi kimle, nerede? En çok okunan kitap hangisi? En iyi tiyatro hangisi? Modanın ve güzelliğin püf noktaları neler? Tüm bu sorularınızın cevabı sizler için hazırladığımız bu haberde...

Diğer Haberler

Hafta sonu ne yapsak? ETKİNLİKLER

SAHNE İSTANBULCENTO PER CENTONOSSA COSTAGÜNAYKAV BUTİKKALAMATAFRANKIE İSTANBULPAYSAGERESTORANLAR

Eğlencenin adresi Limoncello!Her saniyesi çok özel: VogueKeyifli notalar Flamingo'da can buluyor!Art of Food/Sedef Türker yazdı;

Kalp kırmayın, tabak kırın! Gönül koymayınTrend Gurmesi/Özlem Sucu yazdı; Giuseppe Cipriani klasikleriMs. Gurme/Dilek Yeğinsü yazdı; Deniz perisinin lezzet sırları; CalipsoBerrak Mekanlarda yazdı; Ne İtalyan, ne Fransız, Ne Japon, Ne Meksika... En Güzel Mutfak Antakya’da!Gizemli Tatlar yazdı; Kahvaltıda ayrı bir güzel Etiler Big ChefsŞehrin en iyi suflelerinden bir Hardal lezzetiNO4 Restaurant'ta sanatsal lezzetler!Gürkan Şef'in Burgerları yakında tüm Türkiye'deChilai'ın ikinci albümü en çok satanlar listesindeTapasuma'ya bahar geldiGastronomik bir kantin; "Cantinery"Boğazın büyüsüne hazır olun: Angel BlueLe Pain Quotidien'in lezzet dünyasıBoğazın en güzidelerinden: AjiaVİZYONDAKİLERKÜLTÜR - SANAT


21 Mart Cumartesi, Zorlu Center PSM

Çağdaş tiyatronun kült yazarı Koltès'in tek kişilik oyunu, Melis Tezkan ve Okan Urun'dan oluşan "biriken"in rejisinde Rıza Kocaoğlu ile sahneye taşınıyor.

"Sokağın köşesini dönüyordun, seni o zaman gördüm, yağmur yağıyor, üst baş sırılsıklam, saç baş perişan, olacağı bu tabii yersen o kadar yağmuru, ama olsun dedim içimden..."

İçinden yalnızlık, aşk ve başkaldırı geçen bir gece. Karşısındaki kaçıp gitmeden her şeyi anlatmak isteyen bir adam. Dinmeyen yağmurun altında, ulaşılamayan bir otel odasının arayışında, ikiyüzlü sisteme karşı sıkabileceği yumruklarından başka bir şeyi olmayan bu adamın soluksuz koşusu.

Yazan: Bernard-Marie Koltès
Oyuncu: Rıza Kocaoğlu

KİTAP


Yazar: Paula Hawkins

Rachel her gün aynı trene binip aynı çifti izliyordu. Çiftin başına gelenleri bütün ülke duyduktan sonra, hayatlarına dâhil olmaya karar verdi.

"Büyüleyici, sürükleyici, üst seviye bir gerilim. Mutlaka okuyun!"
-S.J. Watson-

"Hem karakter yaratımı hem olay örgüsü muhteşem, harika bir kitap! Yeni neslin Alfred Hitchcock'u."
-Terry Hayes-

"Zeki, gerilim dolu ve baştan aşağıya sürükleyici bir roman."
-Lisa Gardner-

"Aklınızı başınızdan alacak, zekice yazılmış bu psikolojik-gerilim romanı hem muhteşem hem de tren enkazı kadar korkunç!"
-Publishers Weekly-

KADIN - MODA

Fashion Week'te Belma Özdemir defilesiL'Dezen'in göz kamaştıran mücevherleriYeni Trend aynalı güneş gözlüğü!

Bunlarda ilginizi çekebilir: