Haftanın en çok izlenen videoları!

Haftanın en çok izlenen ve konuşulan videolarını sizler için topladık.. İşte haftaya damgasını vuran görüntüler...

Magazin

Haftanın en çok izlenen videoları! Meryem Uzerli: 15 yaşındaki çocuğa dava mı açacağım?


video...


Erkan Özerman, Kıvanç Tatlıtuğ'a açtığı tazminat davasının basın tarafından kan davasına döndürüldüğü için büyük tazminat alacakken vazgeçtiğini ve ünlü oyuncunun kendisine teşekkür ettiğini de anlattı.


video..


İntikam'ın yayınlanan fragmanında; Hakan'ın Selen'i birlikte olduğunu öğrenen Yağmur, " sana o kızdan uzak dur diyorum, gidip düşmanımla yatağa giriyorsun” diyerek tepki gösterdi.


Video yüklenemedi...Kıvanç Tatlıtuğ ile ekranların en çok seyredilen yarışmalarından olan "Ben Bilmem Eşim Bilir"in sunucusu tiyatro oyuncusu İlker Ayrık, bir reklam filmi için biraraya geldi.


video...


Star TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl'da Pargalı, Sultan Süleyman'ın hafızasında canlanıyor.


Video yüklenemedi...
Star TV ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin şampiyonu olan Atalay Demirci, yaptığı gösteri ile izleyenleri kahkahaya boğdu.


video...


Komiser Ozan hapishanedeki Melek'i ziyaret eder ve Ali'nin Kuzgun'la beraber uyudukları fotoğrafı gösterir. Melek fotoğrafı görünce adeta şok olur.


Video yüklenemedi...
Gecce internette yayınlanan haberle çıldıran Barış, son yaptığı anlaşmayı da bozar. Aynı gecce Cemre herkesten habersiz Barış'ın evine gider. O gecce yaşananlar, Cemre ile Kuzeyin hayatında zor günlerin başlamasına neden olacaktır.


Video yüklenemedi...

Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'ye katılan Harun Kolçak neden basına geç açıkladığını anlattı...


video...

Bunlarda ilginizi çekebilir: