Haftanın En Çok Konuşulan Partisi Billionaire Club’da Gerçekleşti!

Billionaire Club, Sibel Arna ev sahipliğinde ve Türkiye'nin en büyük aksesuar sitesi Lidyana.com katkılarıyla gerçekleşen rengarenk bir partiye imza attı.

Diğer Haberler

Haftanın En Çok Konuşulan Partisi Billionaire Club’da Gerçekleşti! Sürprizleriyle İstanbul eğlence hayatına farklı bir soluk getiren Billionaire Club, yeni Genel Müdürü Önder Bekensir ile renkli ve hareketli partilerine hız kesmeden devam ediyor. Çağdaş tasarımı, göz alıcı atmosferi ve heyecan verici partilerine bir yenisini daha ekleyen Billionaire Club 12 Nisan Cuma akşamı ünlü isimleri ağırladı.

İstanbul’da bu sezon son partilerinden birini gerçekleştiren ve yaz sezonunda kapılarını Bodrum’da açmaya hazırlanan Billionaire Club baharın en “moda” renklerine büründü. Sibel Arna ev sahipliğinde, Türkiye’nin en büyük takı ve aksesuar sitesi Lidyana.com katkılarıyla gerçekleşen parti Serhat Teoman, Aras Bulut İynemli, Umut Eker, Gülcan Aslan, Lerzan Mutlu, Oğuz Kayhan, Hakan Baş, Tolga Tatari ve Cansu Canduran gibi ünlü isimleri ağırladı. Sabahın ilk ışıklarına dek süren geccede müzik severler Perküsyonist Tayfun Tekeli ve DJ Tolga Saka’nın muhteşem performanslarıyla eğlendi.

Foto galeri için tıklayınız..

Bunlarda ilginizi çekebilir: