Haftanın en popüler 10 mekanı

İstanbul'da baharı hatırlatan harika bir hava var! Hava bu kadar güzelleşmişken evde durmak olmaz, atın kendinizi sokaklara.. İşte haftaya damgasını vuran birbirinden renkli, birbirinden lezzetli ve birbirinden eğlenceli 10 mekan. Listede sıralama yoktur!

Diğer Haberler

Haftanın en popüler 10 mekanı SUNSET GRILL & BARİlk kez bu seneye özel olarak hazırlanan Sevgililer Günü Brunch keyfi ile tüm aşıkları kendine hayran bıraktı. Geniş çeşitli açık büfesi, muhteşem İstanbul manzarası ve şık ambiyansı ile kesinlikle denemeniz gereken bir klasik.

VOGUEMuhteşem şehrin, kusursuz manzarası eşliğinden özel bir lezzet ziyafeti çekmeye ne dersiniz? Her anıyla keyif, her lokmasıyla lezzeti hissedeceğin kusursuz bir öneri..

CHILAIBebek'te bir klasik haline gelen, manzarası ve lezzetleriyle büyüleyen Chilai, geccelere sonsuz eğlence katmaya son hız devam ediyor. Eğlencenin her an doruklara çıktığı harika DJ performansları Chilai'da sizi bekliyor.

CENTO PER CENTOKusursuz İtalyan lezzetleriyle hayatımıza giren Cento Per Cento'nun yenilenen menüsü damaklarda iz bırakıyor. Dünya Mutfağı'ndan çok özel seçeneklerin eklendiği menüyü kesinlikle denemelisiniz!

GÜRKAN ŞEF STEAKHOUSENişantaşı'nın en iyi et lezzetlerini sunan Gürkan Şef Steakhouse ile hayatın sürprizlerini keşfedeceksiniz. Bir çok ünlü ismin uğrak noktası olan Gürkan Şef Steakhouse'a bir öğününüzü ayırmanızda fayda var!

RAMAZAN BİNGÖLTürk Mutfağı'nın sevilen lezzetlerini aynı sofrada yorumlayan Ramazan Bingöl'de lezzete doyacaksınız. Sıra gecceleri ise şehirde özlenen bir konsepti ayaklarınıza getiriyor.

BARBOUNIA ISTANBULMeyhane kültürüne bambaşka bir yorum getiren Barbounia, Pera'da şık ve lezzetli anlar sunmaya son hız devam ediyor! İş toplantıları, özel organizasyon ve yemekler için ideal bir öneri..

LA TORRELe Meridien'in lezzet dolu restoranı La Torre'den her öğün bir şölene dönüşüyor. Şık dekorasyonu ile gözleri üstüne çeken La Torre'yi şık bir alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

OXTAIL RESTAURANTFark yaratan lezzet keşifleriyle tüm gözleri üstüne çekmeyi başarıyor. Lezzet keşifleri arasında çok özel bir yere sahip olan, dünya da birçok ülkede farklı yorumlanan Oxtail Soup'u kesinlikle denemelisiniz.

ATAKÖY ŞARK SOFRASIAtaköy 5. Kısım'da bulunan Ataköy Şark Sofrası'nda harika bir lezzet yolculuğuna hazır olun. Kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz farklı bir atmosferde bin bir lezzetle buluşun..

Bunlarda ilginizi çekebilir: