Haftanın en popüler 10 mekanı

İstanbul'da baharı hatırlatan harika bir hava var! Hava bu kadar güzelleşmişken evde durmak olmaz, atın kendinizi sokaklara.. İşte haftaya damgasını vuran birbirinden renkli, birbirinden lezzetli ve birbirinden eğlenceli 10 mekan. Listede sıralama yoktur!

Diğer Haberler

Haftanın en popüler 10 mekanı LUCCABebek'te bir klasik haline gelen Lucca, geccelere damgasını vurmaya son hız devam ediyor.. Her geçen gün kendini yenileyen ve eğlence çıtasını yükselten Lucca, haftaya yine damgasını vurdu!

SPAGOMichelin yıldızlı ünlü şef Wolfgang Puck’ın Çin Yeni Yılı kapsamında düzenlediği dünya turunun 23 Şubat'ta Spago'da son bulacak. Bu haftanın en çok konuşulan mekanına yerini ayırtmayı unutmayın..

MORINIZorlu Center Avm'nin şık seçeneği Morini'de günün her anı farklı bir yolculuk. Etkisinden kesinlikle çıkamayacağınız şık ve lezzetli bir seçenek olarak haftaya damgasını vuruyor!

SAIGON ISTANBULHaliç'in muhteşem manzarasının tadı Saigon İstanbul'un terasında çıkar! Geccelere harika bir yorum katmaya başlayan Saigon İstanbul'un yeni yeni düzenlemeye başladıkları müzik keyfini sakın kaçırmayın!

VE CAFE & RESTAURANTPalladium Avm içerisinde bulunan Ve Cafe & Restaurant, menüsüne yeni eklediği seçeneklerle dikkat çekmeye hazır! Günün her anına renkli ve dinamik bir seçenek..

MARLY RISTORANTE & BARŞehrin kalbinden İtalyan lezzetlerinin popüler durağı Marly Ristorante haftaya damgasını vurmayı başardı. Her cuma akşamı Zeynep Özyılmazel'in eşsiz yorumuyla canlı müziğin keyfini çıkarın!

SANDALYEE BRASSERIEBağdat Caddesi ve Etiler'de şubeleri bulunan Sandalyee Brasserie fark yaratmaya devam ediyor. Etiler şubesinin üst katına kazandırdıkları yeni konsepleri "Wine Not" ile gözleri üzerine çekiyor!

OPS PASSAGEKaraköy Fransız Geçidi içerisinden yer alan Ops Passage, şık dekorasyonu ve keyif dolu ambiyansıyla semtin dikkat çekenlerinden! Menüsüne eklenen yeni lezzetleri ile bu ara çok konuşuluyor, denemelisiniz!

BY ESATKalamış'ta Cunda havasını hissetmeye hazırlanın. Birbirinden özel mezeleri, ara sıcakları ve Ege otları ile süslediği ziyafet sofralarını kesinlikle denemelisiniz.

ESPRESSOLABKahveyi aromalarıyla güzelleştiren Espressolab, Boğaziçi Üniversitesi içerisinden açtığı yeni şubesi ile görenleri büyülüyor. Cheesecake seçenekleri de kesinlikle denenmeli.

Bunlarda ilginizi çekebilir: