Haftanın en popüler 10 mekanı

İstanbul'da baharı hatırlatan harika bir hava var! Hava bu kadar güzelleşmişken evde durmak olmaz, atın kendinizi sokaklara.. İşte haftaya damgasını vuran birbirinden renkli, birbirinden lezzetli ve birbirinden eğlenceli 10 mekan. Listede sıralama yoktur!

Diğer Haberler

Haftanın en popüler 10 mekanı 360 ISTANBULİstanbul eğlence hayatına bambaşka bir renk ve dokuya hazırlanın. Birbirinden eğlence dolu konsept eğlence anlayışına hayran kalacaksınız!

CAVIAR HOUSE & PRUNIERDünyanın en seçkin havalimanlarının vazgeçilmez markası olan Caviar House & Prunier denizden gelen lezzetlerini İstanbul’a taşıdı. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar'da..

KAŞIBEYAZGaziantep yemekleri için en lezzet dolu adres! Yeniköy ve Florya'dan tüm şehre yayılan yöresel lezzetleri ile haftaya damgasını vurmayı başardı.

SÜTİŞKahvaltının mutlulukla olan alakasının en büyük kanıtı Sütiş! Boğaz'ın muhteşem manzarası eşliğinden eşsiz lezzetleri denemenizi şiddetle tavsiye ederiz..

PERA THAITaylan lezzetlerinin en özel adresi Pera Thai artık yeni yerinden hizmetinizde! Meşrutiyet Caddesi no:94A Şişhane'de sizi bekliyor..

SESS KALAMIŞAnadolu Yakası aartık çok daha eğlenceli! Sess Kalamış'ın eğlence dünyasına bekleniyorsunuz..

BUTCHA STEAKHOUSEİstanbul'un kalbinden harika bir et kaçamağına hazırlanın. Kendine özel lezzetlendirme tekniği ile farkını hemen hissedeceksiniz..

ATELIER REAL FOODPaskalya'da tüm gözler Atelier Real Food'a çevrildi. Birbirinden farklı lezzetlerin “Paskalya” teması altında sunulacağı Brunch, 11:30-14:30 saatleri arasında “doğadan masaya” konseptli Atelier Real Food restoranda gerçekleşecek.

HUXO MUTFAK BARLezzet ve mimari bir arada, Huxo'da! Akbatı ve Bağdat Caddesi'nde şubeleri bulunan Huxo'da günün her saati çıkabileceğiniz unutulmaz lezzet yolculukları sizi bekliyor..

BARBUNKüçükyalı sahiline bambaşka bir lezzet, eşsiz bir keyif.. Sevdiklerinizle unutulmaz bir balık ziyafeti çekmek istiyorsanız, şiddetle tavsiye ederiz..

Bunlarda ilginizi çekebilir: