Haftanın en popüler 10 mekanı

İstanbul'da baharı hatırlatan harika bir hava var! Hava bu kadar güzelleşmişken evde durmak olmaz, atın kendinizi sokaklara.. İşte haftaya damgasını vuran birbirinden renkli, birbirinden lezzetli ve birbirinden eğlenceli 10 mekan. Listede sıralama yoktur!

Diğer Haberler

Haftanın en popüler 10 mekanı RAMAZAN BİNGÖL2008 yılından bu yana Türk mutfağının sevilen ve unutulan lezzetlerini aslına uygun olarak üreten Ramazan Bingöl, kaliteden ödün vermeden, doğu batı sentezi ile birlikte farklı lezzetleri misafirlerine sunuyor. Kesinlikle denemelisiniz..

SHANG PALACEShangri-La Bosphorus, Istanbul, sizi şehre yeni bir renk katan ve Çin mutfağının en seçkin örneklerini sunan restoranı Shang Palace’a davet ediyor.

TAÇ BALIKBalığı her zaman her yerde yersiniz; bir de ara sıcakları Taç'da denemeye ne dersiniz? Baharı Taç Balık'ta karşılamanızı öneririz..

SAIGON İSTANBULAsya ve Akdeniz mutfağına düşkün, yeni yemek teknikleri ve sürprizli füzyon mutfakların peşinde koşanlar için Saigon, en doğru adres!

MADEOGünün her saati yaşayan bir mekan olarak kurgulanan Madeo; Italyan mutfağı ağırlıklı menüsü, farklı lezzetleri, özel kokteylleri ve kulüp kısmında gecce yarısından sonra servis edilEN zengin bar menüsüyle Karaköy'ü büyülüyor.

BODRUM MANTIMantı çeşitlerinin bol olduğu spesiyal yemeklerin bulunduğu ve yaratıcı zekaları ile yeni yemeklerini müşterilerine sunan Bodrum Mantı'ya hayran kalacaksınız..

MARLY RISTORANTE & BARRafine ambiyansı, İtalyan mutfağından seçkin lezzetleri ile Levent’te açıldığı günden beri büyük ilgi gören“Marly Ristorante & Bar”, romantik ve benzersiz akşam yemeklerinin vazgeçilmez adreslerinden..

KAV BUTİKNişantaşı, Atiye Sokak'ta hizmet veren Kav Butik size sonsuz bir keyif sunuyor. Geniş kavıyla tam hayalindekini bulacaksın!

MATBAH OSMANLI SARAY MUTFAĞISaray mutfağı ve geleneksel Osmanlı mutfağının en seçkin örneklerini bulabileceğiniz Matbah'ın dekorasyonuna da bayılacaksınız!

SÜREYYA TERASstanbul'un en güzel manzaralarından bir tanesi olan Haliç manzarasının keyfini birde Süreyya Teras ayrıcalığıyla yaşayın.. Eğlenceye farklı bir boyut getirmeye hazırlanın.

Bunlarda ilginizi çekebilir: