Haftanın en popüler 10 mekanı

Yaz kapıda! Havada aşk kokuları dolanmakta.. O zaman ne yapıyoruz? Tabii ki kendimizi sokaklara atıyor ve en keyifli mekanlara gidiyoruz.. İşte haftanın en popüler 10 mekanı karşında. Unutmadan, listede sıralama yoktur..

Diğer Haberler

Haftanın en popüler 10 mekanı CAHİDE AŞK GEMİSİBoğaz'da Aşk kokusu var! Kıtalar arası eğlence köprüsü kuran Cahide Aşk Gemisi, Türkiye'nin en büyük katamaranında yepyeni mutfağı, bilindik Cahide şovlarının daha da katmerlisi ve büyüleyici konseptiyle ile denizin üstünde eğlendirecek.

SERAFINAİtalyan lezzetlerini dünyanın birçok noktasına taşıyan Serafina, Akmerkez’de kapılarını açtıktan kısa bir süre sonra İstanbul’un öne çıkan mekanları arasında gösterilmeye başlandı. Şehrin gözde mekanı şimdi, menüsüne yeni eklediği tatlarla lezzet rüzgarı estiriyor.. Kesinlikle denemelisiniz!


ANGEL BLUEMuhteşem Boğaz manzarasının taçlandırdığı restoran, denizin sonsuz hazinelerini lezzet dolu tatlarla birleştirerek balık keyfini ikiye katlıyor. Çeşit çeşit mezelerin bulunduğu bu mekanda, bütün balıklar mevsimine göre ve taptazedir. Pazar sabahları ise, Baltalimanı Angel Blue nefis bir kahvaltıyla kapılarını konuklarına açıyor. Denemelisiniz..

RAMAZAN BİNGÖL2008 yılından bu yana Türk mutfağının sevilen ve unutulan lezzetlerini aslına uygun olarak üreten Ramazan Bingöl, kaliteden ödün vermeden, doğu batı sentezi ile birlikte farklı lezzetleri misafirlerine sunuyor. Kesinlikle denemelisiniz..


KAV BUTİKNişantaşı, Atiye Sokak'a bambaşka bir keyif getiren Kav Butik, havaların güzelleşmesi ile birlikte İstanbulluların uğrak noktası haline gelmeyi başardı. stanbul’da alıştığımız restoran-kafelerde uygulanan fiyat politikalarının dışında, tamamen misafir memnuniyeti odaklı, sıcak bir mekan. Burada Kavaklıdere’nin dünyada ödül almış şaraplarının yanında diğer yerli üreticilerin şarapları ve dünyanın en iyi şaraplarından oluşan 800-1000 çeşit şarap bulunuyor.

ALBÜM34 Albüm eşsiz boğaz manzarası ve 400 kişilik kapasitesi ile, haftanın her geccesi sabahın ilk ışıklarına kadar açık olan, Türkiye’de adını duyurmuş, eğlence sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren bir mekan.


MADEOKaraköy gecce hayatına bambaşka bir soluk getirmeyi başaran Madeo'da eğlence asla hız kesmiyor! Günün her saati yaşayan bir mekan olarak kurgulanan Madeo; Italyan mutfağı ağırlıklı menüsü, farklı lezzetleri, özel kokteylleri ve kulüp kısmında gecce yarısından sonra servis edilecek zengin bar menüsüyle hizmet veriyor.

S CAFE & BRASSERIEModern şehir yaşamında bireylerin seçimlerine ihtiyaçlar yön veriyor. S Cafe Brasserie sunduğu lezzetlerden dekorasyonuna, seçtiği lokasyonlardan hizmet kalitesine, kent insanının tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı.


OXTAIL RESTAURANTOxtail, Sığır kuyruğu spesiyal lezzetleri yanı sıra Akdeniz & Avrupa mutfaklarından en seçkin lezzetleri ile ülkemizin geleneksel ve yöresel lezzetlerini özgün tatlarıyla deneme fırsatı sunuyor. Klasik menüsü dışında, kaşiflik mottosu ile aylık özel olarak oluşturulacak yöresel ve dünya lezzetleri ile yepyeni tadım heyecanları yaşayacak ve merak ettiğiniz lezzetler ile buluşacaksınız.

REMY'SFenerbahçe Marina'nın keyif dolu ambiyansına renk katan Remy's, misafirlerine unutulmaz anlar sunuyor. Ayrıca özel günlerinizde de hizmetinizde olan Remy's ile renkli lezzetleri keşfedin!

Bunlarda ilginizi çekebilir: