Haftanın en popüler 10 mekanı

Yaz kapıda! Havada aşk kokuları dolanmakta.. O zaman ne yapıyoruz? Tabii ki kendimizi sokaklara atıyor ve en keyifli mekanlara gidiyoruz.. İşte haftanın en popüler 10 mekanı karşında. Unutmadan, listede sıralama yoktur..

Diğer Haberler

Haftanın en popüler 10 mekanı PAYSAGEKalamış'ın keyif ve huzur dolu kollarında eğlenceye doymaya hazırlanın.. Kalamış Marina'nın kalbinde maviliklerin buluştuğu yerde keyifli anlar ve doyumsuz lezzetler için rotanızı Paysage Kalamış'a çevirin..

MABEYİNGaziantep yöresinin en özel lezzetlerini sunan Mabeyin'de ailecek bir ziyafete kendinizi hazırlayın. Her anınıza kattığı büyülü dokunuşu hissedeceksiniz.

RAMAZAN BİNGÖL2008 yılından bu yana Türk mutfağının sevilen ve unutulan lezzetlerini aslına uygun olarak üreten Ramazan Bingöl, kaliteden ödün vermeden, doğu batı sentezi ile birlikte farklı lezzetleri misafirlerine sunuyor. Kesinlikle denemelisiniz..


KAÇKAR YÖRESEL LEZZETLERKaradeniz lezzetleri ayağınıza geldi! Kaçkar Yöresel Lezzetler ile Karadeniz Mutfağı'nın en özel lezzetlerini denemek için elinizi çabuk tutun, çok şey kaçırıyorsunuz..


THE GOURMAND
İstanbul'un tarihi dokusunun en çok hissedildiği semtlerinden biri olan Galata'da 2015 yılında hizmete açılan the Gourmand kısa sürede beğeni toplamış, birçok farklı mecrada Türkiye'nin sayılı lezzet durakları arasına girmeye layık görülmüştür.

TAKANİK BALIKŞehrin tam 4 farklı lokasyondan lezzet katan Takanik Balık, sunduğu muhteşem lezzetlerle ve huzur dolu ambiyansı ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Takanik sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün daha çok çalışmaya ve lezzetini arttırmaya devam ediyor. Takanik lezzetleriyle tanışmak için elinizi çabuk tutun..


ARMADA TERASHer Pazar, saat 11.00'den 14.00'e kadar doğal ve yöresel ürünlerle hazırlanmış kahvaltı keyfini denemelisiniz. Armada Teras'ın en güzel zamanı sonbahar akşamları...

ST. REGIS BRASSERIEExecutive Şefi Gürcan Gülmez küratörlüğünde çağdaş Fransız mutfağına ait dokunuşlar ile harmanlandığı, sabah kahvaltısından beş çayına, iş yemeklerinden seçkin şaraplar ile taçlandırılmış akşam yemeklerine kadar farklı seçenekleri Nişantaşı ile bir araya getiriyor.

FENER LOKANTASIBoğaz girişinin feneri olan Yeşilköy Feneri'nin içinde yer alan Fener Lokantası tarih kokan geçmişiyle misafirlerine balık, meze keyfi sunuyor.

LE PAIN QUOTIDIENLe Pain Quotidien’in hikayesi Belçikalı şef Alain Coumont’un yemeğe duyduğu tutkunun yanı sıra lezzete ve kaliteye verdiği önemle başladı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: