Haftanın en popüler 10 mekanı

Yazın gelişini kutlamaya son hız devam! Yeme, içme ve eğlence sektöründe yenilenme mevsimine resmi olarak girmiş bulunuyoruz. İşte haftanın en popüler 10 mekanı karşında. Unutmadan, listede sıralama yoktur..

Diğer Haberler

Haftanın en popüler 10 mekanı MABEYİNGaziantep yöresinin en özel lezzetlerini sunan Mabeyin'de ailecek bir ziyafete kendinizi hazırlayın. Her anınıza kattığı büyülü dokunuşu hissedeceksiniz.

PAYSAGEKalamış'ın keyif ve huzur dolu kollarında eğlenceye doymaya hazırlanın.. Kalamış Marina'nın kalbinde maviliklerin buluştuğu yerde keyifli anlar ve doyumsuz lezzetler için rotanızı Paysage Kalamış'a çevirin..

KİVA
Kiva Restoran, Anadolu topraklarında pişen benzersiz lezzetleri, özünü bozmadan ancak şehrin ve gelişen yaşamın nabzına uygun çağdaş sunumlarla yorumlayarak sunuyor.

PAPALINA
Ataköy Marina içerisinde, kendisini şehrin gürültüsünden soyutlamış harika bir huzur noktası. Balık keyfini bir de Papalina'da deneyin..


CLUB QUARTIERAnadolu Yakası'nın yeni gözdesi Moda’da, geçtiğimiz aylarda kapılarını herkese açan Saint Joseph’liler Derneği Sosyal Tesisleri’nde bulunan Club Quartier, bünyesinde barındırdığı farklı konseptlere sahip üç restoranla keyifli saatlere ev sahipliği yapıyor.

GRILL POLONEZ RESTAURANT & KASAPÇok yönlü ve sıra dışı konseptiyle Grill Polonez, Anadolu Yakası'nın en gözde mekanlarından Palladium Tower’da hizmet veriyor. Grill Polonez Restaurant’ta ustaca kesilmiş ve nefis baharatlarla dinlendirilmiş taptaze et çeşitleri, zengin ve doyurucu bir menü seçimiyle damaklara sunuluyor.

KALBUR ETEt yemekleri, servis ve mekanın mimarisi muhteşem. Herkes samimi, güler yüzlü ve işinin erbabı. Kendinizi evinizde ya da yakın bir dostunuzun evinde gibi hissettiriyorlar. Ayrıca hafta sonlarında, Cumartesi ve Pazar günleri saat 09:00 - 13:00 arasında "yöresel kahvaltı" keyfi yaşatıyorlar. Lezzet ayrıcalığını Kalbur Et ile yaşayın..


PIZZERIA
Kendinizi evinizde hissedecek, samimi ve sıcacık renklerinde kendinizi bulacaksınız. Hayatın yoğun temposuna, renk katacak bir mola Pizzeria'da sizi bekliyor.

HUXO MUTFAK & BARHuxo sadece lezzetleriyle değil, mimarisiyle de tüm gözleri üzerine çekiyor. Hayatın yoğun temposuna renkli, eğlenceli ve dinamik bir kaçamağa hazırlanmanızı öneririz.

CARL'S JR.Dünya’da en hızlı büyüyen burger restoran zinciri ünvanını elinde bulunduran marka, yenilikçi ve orijinal burger çeşitleri ile de liderdir.

Bunlarda ilginizi çekebilir: