Haftanın en popüler 10 mekanı

Yazın gelişini kutlamaya son hız devam! Yeme, içme ve eğlence sektöründe yenilenme mevsimine resmi olarak girmiş bulunuyoruz. İşte haftanın en popüler 10 mekanı karşında. Unutmadan, listede sıralama yoktur..

Diğer Haberler

Haftanın en popüler 10 mekanı ESCALEYeme-içme dünyasında Topaz, Blue Topaz, Colonie gibi birbirinden farklı, tekrar etmeyen konseptlerin yaratıcısı Yücel&Gülin Özalp çifti birikimlerini şimdi de ‘brasserie’ olarak hizmet veren Escale’de ortaya koyuyor.

SAIGON ISTANBULAsya ve Akdeniz mutfağına düşkün, yeni yemek teknikleri ve sürprizli füzyon mutfakların peşinde koşanlar için Saigon, en doğru adres!

TAÇ BALIKBalığı her zaman her yerde yersiniz; bir de ara sıcakları Taç'da denemeye ne dersiniz? Baharı Taç Balık'ta karşılamanızı öneririz..

DEVELİ ANKARALezzeti, kaliteyi ve profesyonelliği mükemmel şekilde harmanlayan, Antep mutfağının duayeni, asırlık lezzet markası Develi 12. Şubesini Ankaralılar ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor.


ARMADA TERASHer Pazar, saat 11.00'den 14.00'e kadar doğal ve yöresel ürünlerle hazırlanmış kahvaltı keyfini denemelisiniz. Armada Teras'ın en güzel zamanı sonbahar akşamları...


OPS PASSAGEKaraköy Fransız Geçidi içerisinden yer alan Ops Passage, şık dekorasyonu ve keyif dolu ambiyansıyla semtin dikkat çekenlerinden! Menüsüne eklenen yeni lezzetleri ile bu ara çok konuşuluyor, denemelisiniz!

WHISPERArnavutköy'de ki alışılagelmişin dışında cafe ve balıkçılarından bambaşka bir konsept seçmiş olan Whisper, bar ve restoran olarak iki bölümde hizmet veriyor.

ETNA STEAKSmart Casual konseptine sahip olan Etna Steak’te, doğal özel üretim olan etlerin daha da lezzetli hale gelmesini sağlayan özel soslar.

FAUCHONMisafirlerine sunduğu özel lezzetlerle kısa sürede Zorlu Center’ın en uğrak mekanı haline gelen Fauchon Paris, daha önce denenmemiş özel tatları ile oldukça iddialı.THE GOURMAND
İstanbul'un tarihi dokusunun en çok hissedildiği semtlerinden biri olan Galata'da 2015 yılında hizmete açılan the Gourmand kısa sürede beğeni toplamış, birçok farklı mecrada Türkiye'nin sayılı lezzet durakları arasına girmeye layık görülmüştür.

Bunlarda ilginizi çekebilir: